Spiral taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Spiral taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,914 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral taktıran arkadaşlar cevap verirmisiniz lütfen
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çocuk bezi anca kurtarıyor beni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım benim istanbula geldik biraz uzak kalmak için çocuklara iyi gelsin diye şuan iyiyiz çok şükür fırsat bulamıyorum girmek için sende diğer arkadaşlarda benim aklımdasınız çok özledim sizi maşallah büyümüş bebişler sağlıkla doğsunlar inşallah paşalar❤😘😘😘
Aynen öyle canım benim ancak tam o ise yarıyordu

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar spiral taktırmak için illa adet gününde mi gitmek gerekiyor benim 42 gün oldu henüz adet yok haliyle. Bir yakınımın gelini adet olmadan gidilmiyor doktor takmıyor dedi doğru mudur yanlış anlamış olabileceğini söyledim ama eminim dedi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar spiral taktırmak için illa adet gününde mi gitmek gerekiyor benim 42 gün oldu henüz adet yok haliyle. Bir yakınımın gelini adet olmadan gidilmiyor doktor takmıyor dedi doğru mudur yanlış anlamış olabileceğini söyledim ama eminim dedi
VAlla bende adetliyken çıkardım canım benim yani çevremdeki herkes birde doğum da da takılmıyor dendi keşke takılsa hemen takttrm bir oğlum var birde kızım olacak sonra sürpriz gebelik olmaz bari planlı olur spiral varken

Ancak adetli değilken de, gebelik testi ile gebe olmadığı teyit edilen kadınlara da uygulanabilir
Nette bu da yazıyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle biliyorum ablam adetli iken gitmişti üçüncü gününde

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaç çocuğun var canım ama tüp bağlatmak da çok günah diyolar ölmeden önce açtırmak lazımmış

Hayırlı ramazanlar canım
Geçmiş olsun benim de ablam bı senedir taktırmış on beş günde bir adet oluyo ve çok aşırı kanaması oluyo.orucum hep kazaya kalacak diye sitem ediyordu Allah yardımcın olsun canım 🤲 valla bütün korunma yöntemleri ayrı ayrı sıkıntılı bende geçen yıldan beri soruyorum araştırıyorum en sağlıklı korunma yollarıni arıyorum ama kime sorsam memnun deil spiralden kanama dan çok şikayetçiler🙄🤔en son karar verdim eşim korunsun dedim onda da hamile kaldım erkenden🙄bundan sonra ne halt edeceğimi kara kara düşünüyorum Allah biz kadınların yardımcısı olsun inşallah ❤️
Canım benim tüpleri bağlatmak nasıl olduğunu biliyor musun tüpleri bağlatmak yumurtalık Rahime doğru giden bağlantıyı kesip etrafına dikiş artarak spermin vede yumurtanın birleşmesi ni engelmek demek ve bazı durumlarda caiz sayıla biliyor mesala anne adayının bir sonraki doğumda Hayati tehlikesi varsa bağlata bilir ben bağlatmak zorunda kaldım ve bağlatim araştırdım tâbi başta bunun hiç bir şekilde geri dönüşü yok

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim tüpleri bağlatmak nasıl olduğunu biliyor musun tüpleri bağlatmak yumurtalık Rahime doğru giden bağlantıyı kesip etrafına dikiş artarak spermin vede yumurtanın birleşmesi ni engelmek demek ve bazı durumlarda caiz sayıla biliyor mesala anne adayının bir sonraki doğumda Hayati tehlikesi varsa bağlata bilir ben bağlatmak zorunda kaldım ve bağlatim araştırdım tâbi başta bunun hiç bir şekilde geri dönüşü yok
Evet canım ne olduğunu biliyorum 🥰geçen yıldan beri araştırma yapıyorum bilgim olmadığı konularda yorum yapmam genelde ☺️ tamamen kısırlaştırma günah diye biliyorum canım Nihat Hatipoğlu nu izlemiştim bı kadın kordonları bağladığını söylemişti oda hayati tehlike yoksa keyfî yapılırsa günah demişti 🥰yinede aydınlattığın için teşekkürler ☺️

Sizi böyle istekli görünce bende cesaret aliyorum sizlerden ne iyi oldu bu uygulama benim için 🥰😘😘

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ne olduğunu biliyorum 🥰geçen yıldan beri araştırma yapıyorum bilgim olmadığı konularda yorum yapmam genelde ☺️ tamamen kısırlaştırma günah diye biliyorum canım Nihat Hatipoğlu nu izlemiştim bı kadın kordonları bağladığını söylemişti oda hayati tehlike yoksa keyfî yapılırsa günah demişti 🥰yinede aydınlattığın için teşekkürler ☺️
Bişey değil canım ama dediğim gibi tüpleri bağlamanın geri dönüşü yok bende üç tane sezeryanla doğum yaptım 3 gebeliğimde baya zorlu oldu eski mesajlarım da da göre bilirsiniz zaten neden bağlatmak zorunda olduğumu 😓🥰🌹

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bişey değil canım ama dediğim gibi tüpleri bağlamanın geri dönüşü yok bende üç tane sezeryanla doğum yaptım 3 gebeliğimde baya zorlu oldu eski mesajlarım da da göre bilirsiniz zaten neden bağlatmak zorunda olduğumu 😓🥰🌹
Anladım canım ☺️üç çocuk ideal zaten şükür kızınız da var oğlunuz da

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım ☺️üç çocuk ideal zaten şükür kızınız da var oğlunuz da
Aynen canım 😊 kısmet de bu kadar varmış tâbi normal doğum yapsaydım daha da isterdim yani 2 tane falan daha ama 3 tane varmış nasibim de Rabbim cümlemizin yavrularına sağlık sıhhat akıl versin ayaklarına taş dokandirmasin inşallah 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar