spiral taktırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan spiral taktırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,809 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı spiral taktırma
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yaptım beşinci ayımdayım korunma yöntemi olarak spiral taktırmak istiyorum ama eltim 30 yaşını geçmiş olman gerekiyor diyor öyle birşey var mı ilk defa duydum eltimede çok güvenmem ama

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yaptım beşinci ayımdayım korunma yöntemi olarak spiral taktırmak istiyorum ama eltim 30 yaşını geçmiş olman gerekiyor diyor öyle birşey var mı ilk defa duydum eltimede çok güvenmem ama
Merhaba, biyerde görüp okumuştum, biri spiral taktırmış yine hamile kalmış doktora gittiğin de spiralin kaydığını söylemişler, bende bu doğumdan sonra düşünüyordum taktırmayı ama ne kadar güvenli bilmiyorum 🥰

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok yaş ile alakası canım ben 20yasimda taktırdım geri bir ay dedi enfeksiyon kaptığım için doktorlar geri çıkardı

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yok be ne 30 u ben 22 yasinda taktirmistim bende tüpleri baglatmayi düşünüyorum banada 30 geçmen lazım baglamazlar dediler bende 27 yım şuan onu merak ediyorum baglarlarmi diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar