Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,125 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynem canim iyiki gelmis şükürler olsun Rabbime🙏🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy evet kuzum ya hic düşünmüyordum ben ama esin cok istiyordu
Laren sürpriz yapmasaydı demek daha ikinci çocuk yokmuş E güzel olmuş büyüttüm bile yoksa 4-5 sene sonra Düşünecektin tekrardan çocuk büyüt

Yoo çocuğum olmuyordu o yüzden
Kız Allah seni ne yapmasın Ben de sandım Neden acaba korunmuyor 1 Çocuk zor oluyor da benimki de zor oldu 2 çocuk neden bu kadar çabuk oluyor ben anlamıyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hepinize hayırlı akşamlar🥰
Kızlar birçoğunuz bilir 4 ay önce spiral taktırmistim bugün tekrar kontrolum vardı gittim doktor ultrason ile baktı ve hiç duymak istemediğim şey (spiral kaymış )cikarmamiz gerek🤦 dedi doğumhane ye gönderdi beni orda ebeler çıkardı ebe dedi ki çok kaymış hemen görünüyor dedi neyse çıkarttı eve geldim doktor adetli iken tekrar gel dedi tekrar taktircam
Ama korktuğum şey şu ki baya önceden kaymış inşallah birşey olmaz ya gebelik filan
Ne bileyim korktum işte 😒
Aay en zoru o Allah gönlüne göre versin ne diym bnde 5 seneye yakın kaldı bir sorun olmdi o tür ama kanamam çöktü ve araları kisaydi mecburi cikarttrdm şimdi de eşim izin vermiyor rahatsız ettiği için beni ama bnde taktrmakla taktırmamak arasında gidip geliyorum yaa adetine ne kadar var cnm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Laren sürpriz yapmasaydı demek daha ikinci çocuk yokmuş E güzel olmuş büyüttüm bile yoksa 4-5 sene sonra Düşünecektin tekrardan çocuk büyüt

Kız Allah seni ne yapmasın Ben de sandım Neden acaba korunmuyor 1 Çocuk zor oluyor da benimki de zor oldu 2 çocuk neden bu kadar çabuk oluyor ben anlamıyorum
Sorma vallha büyüdü sipa
Ayy yok ben hiç düşünmüyordum bir tane ile kalirim diye umut ediyordum
Ama rabbim bana cennetinin en güzel yerinden bir melek nasip etti hamd olsun ki iyikide nasip etti Yaradanima hergun şükür ediyorum 🤲🙏♥️
Rabbim dileyen isteyen her kuluna hayirli bir sekilde nasip etsin insallah🙏🤲

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Sorma vallha büyüdü sipa
Ayy yok ben hiç düşünmüyordum bir tane ile kalirim diye umut ediyordum
Ama rabbim bana cennetinin en güzel yerinden bir melek nasip etti hamd olsun ki iyikide nasip etti Yaradanima hergun şükür ediyorum 🤲🙏♥️
Rabbim dileyen isteyen her kuluna hayirli bir sekilde nasip etsin insallah🙏🤲
Amin canim 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ay ben taktırmaktan korkuyorum kuzum inşallah bişey olmamıştır dediğin gibi belirti falan varmı
İnşallah kuzum belirtti filan yok kuzum ya bakalım adeti beklicem dört gözle artik

Ciddi misin kuzum ya kötü olmuş kayınca belirti vs vermiyor mu ki o inşallah umdupun şey olmaz
Doktor spiral kayınca kanama çok olur deddi kuzum benimde adetlerim hep çok kanamalı geçiyordu zaten burda da hep söylüyordum inşallah bişey olmaz

Bence taktirma canim tekrardan belliki sana yaramiyor baska korunma yöntemi ile korun
Benimde kaymıştı ve ben hata yaptim tekrar taktirdim ve gene kaydi en som cikarttirdim ve 10 ay sonra laren supriz yapti
Doktor konuşalım gene dedi kuzum bakalım ne yaocaz hayırlısı inşallah

Günün gecmediyse sıkıntı olmaz bide sprail varken çok ağır kaldirma

İyiki doğmuş laren prenses♥️
Tmm kuzumn sağol

Ya bu kadınlar ne yapacak bu korunma derdinden bilim adamları acilen bu işe bir el atıp bir çözüm bulmaları lazim
Bencede bende kara kara düşünüyorum.ne yapayım diye

Aay en zoru o Allah gönlüne göre versin ne diym bnde 5 seneye yakın kaldı bir sorun olmdi o tür ama kanamam çöktü ve araları kisaydi mecburi cikarttrdm şimdi de eşim izin vermiyor rahatsız ettiği için beni ama bnde taktrmakla taktırmamak arasında gidip geliyorum yaa adetine ne kadar var cnm
Adetim spiral taktırdiktan sonra düzensiesti kuzum ne zaman olurum gerçekten bilmiyorum

Gamzem inşallah sorun çıkmaz bende taktircam ne zaman takıkılıyor🤲🏻🤲🏻
İnşallah kuzum ya
Adetliyken takılıyor doktorum adetli iken gel dedi

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah kuzum belirtti filan yok kuzum ya bakalım adeti beklicem dört gözle artik

Doktor spiral kayınca kanama çok olur deddi kuzum benimde adetlerim hep çok kanamalı geçiyordu zaten burda da hep söylüyordum inşallah bişey olmaz

Tmm kuzumn sağol

Adetim spiral taktırdiktan sonra düzensiesti kuzum ne zaman olurum gerçekten bilmiyorum

İnşallah kuzum ya
Benim ki 7 8 gün sürüyordu 15 gün tekrardan oluyordum ay ne kötü bakalım sende ne olacak hasta olursan haber ver ve hakkında ne hayırlısı ise o olsun

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank

Tmm kuzumn sağol

İnşallah kuzum ya
İnşallah zamanında regl olursun canım

Tüm sayfalar yüklendi.