Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,881 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize hayırlı akşamlar🥰
Kızlar birçoğunuz bilir 4 ay önce spiral taktırmistim bugün tekrar kontrolum vardı gittim doktor ultrason ile baktı ve hiç duymak istemediğim şey (spiral kaymış )cikarmamiz gerek🤦 dedi doğumhane ye gönderdi beni orda ebeler çıkardı ebe dedi ki çok kaymış hemen görünüyor dedi neyse çıkarttı eve geldim doktor adetli iken tekrar gel dedi tekrar taktircam
Ama korktuğum şey şu ki baya önceden kaymış inşallah birşey olmaz ya gebelik filan
Ne bileyim korktum işte 😒
Hakkında hayirlisi olsun kuzum isde ben oyuzden takdirmadim kayma sorunu olur diye cesaret edemedim açıkçası bide çok kanama olur diyolar adet donemindeyken

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
♥️♥️🤲🤲🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuzum belirtti filan yok kuzum ya bakalım adeti beklicem dört gözle artik

Doktor spiral kayınca kanama çok olur deddi kuzum benimde adetlerim hep çok kanamalı geçiyordu zaten burda da hep söylüyordum inşallah bişey olmaz

Doktor konuşalım gene dedi kuzum bakalım ne yaocaz hayırlısı inşallah

Tmm kuzumn sağol

Bencede bende kara kara düşünüyorum.ne yapayım diye

Adetim spiral taktırdiktan sonra düzensiesti kuzum ne zaman olurum gerçekten bilmiyorum

İnşallah kuzum ya
Adetliyken takılıyor doktorum adetli iken gel dedi
Anladim canim tabi hayirlisi olsun 🤲🙏

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Sorma vallha büyüdü sipa
Ayy yok ben hiç düşünmüyordum bir tane ile kalirim diye umut ediyordum
Ama rabbim bana cennetinin en güzel yerinden bir melek nasip etti hamd olsun ki iyikide nasip etti Yaradanima hergun şükür ediyorum 🤲🙏♥️
Rabbim dileyen isteyen her kuluna hayirli bir sekilde nasip etsin insallah🙏🤲
Larenden önceki bebeğin ne kadar dı sen hamile kaldığında

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize hayırlı akşamlar🥰
Kızlar birçoğunuz bilir 4 ay önce spiral taktırmistim bugün tekrar kontrolum vardı gittim doktor ultrason ile baktı ve hiç duymak istemediğim şey (spiral kaymış )cikarmamiz gerek🤦 dedi doğumhane ye gönderdi beni orda ebeler çıkardı ebe dedi ki çok kaymış hemen görünüyor dedi neyse çıkarttı eve geldim doktor adetli iken tekrar gel dedi tekrar taktircam
Ama korktuğum şey şu ki baya önceden kaymış inşallah birşey olmaz ya gebelik filan
Ne bileyim korktum işte 😒
Kaydığına dair belirti varmıydı canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum ben kontrole gitmiştim doktor muayenesinde kaydığını öğrendim ama kaydığı zaman kanama yapıyormuş öyle dedi doktor
Anladım canım benimde kontrolüm var 6 ay oldu gidicem hiç bir belirti yok kaymayla ilgili ama bilmiyorum artık umarım yerinde duruyordur çıkartırken acıyormu peki canm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anladım canım benimde kontrolüm var 6 ay oldu gidicem hiç bir belirti yok kaymayla ilgili ama bilmiyorum artık umarım yerinde duruyordur çıkartırken acıyormu peki canm
İnşallah yerinde duruyordur kuzum peki hiç kontrolw gitmedin mi sen
Çıkartırken acımadı kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar