Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,880 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize hayırlı akşamlar🥰
Kızlar birçoğunuz bilir 4 ay önce spiral taktırmistim bugün tekrar kontrolum vardı gittim doktor ultrason ile baktı ve hiç duymak istemediğim şey (spiral kaymış )cikarmamiz gerek🤦 dedi doğumhane ye gönderdi beni orda ebeler çıkardı ebe dedi ki çok kaymış hemen görünüyor dedi neyse çıkarttı eve geldim doktor adetli iken tekrar gel dedi tekrar taktircam
Ama korktuğum şey şu ki baya önceden kaymış inşallah birşey olmaz ya gebelik filan
Ne bileyim korktum işte 😒
Gönlünden geçen neyse gerçek olsun canım Allah hayırlısını nasip etsin 🥰

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar birçoğunuz bilir 4 ay önce spiral taktırmistim bugün tekrar kontrolum vardı gittim doktor ultrason ile baktı ve hiç duymak istemediğim şey (spiral kaymış )cikarmamiz gerek🤦 dedi doğumhane ye gönderdi beni orda ebeler çıkardı ebe dedi ki çok kaymış hemen görünüyor dedi neyse çıkarttı eve geldim doktor adetli iken tekrar gel dedi tekrar taktircam
Ama korktuğum şey şu ki baya önceden kaymış inşallah birşey olmaz ya gebelik filan
Bende senle aynı durumdayım canım inşallah korktuğumuz şey olmamıştır 🥴🤭

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Korunma iynesi burdur kendine. Sana tavsiye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım
Sen vurduruyormusun peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa anladım kuzum inşallah korktuğun gibi olmaz ya
İnşallah canım Allah'ın zoruna gitmez inşallah ama ben bakamıyorum ya🙄🙄 şu an düşünmüyorum en azından 🥴Allah olmayanlara nasip etsin inşallah 🤲

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Sorma vallha büyüdü sipa
Ayy yok ben hiç düşünmüyordum bir tane ile kalirim diye umut ediyordum
Ama rabbim bana cennetinin en güzel yerinden bir melek nasip etti hamd olsun ki iyikide nasip etti Yaradanima hergun şükür ediyorum 🤲🙏♥️
Rabbim dileyen isteyen her kuluna hayirli bir sekilde nasip etsin insallah🙏🤲
Üçüncüyü de yap yaşın grnc daha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar