Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş şeyma tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,530 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Fatoş şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Defne

Kayıtlı Üye
rank
3

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 defa düşük yptm bu yuzden cnm çok yanıyor
Canim bundada vardir bir hikmet komsum7z 10 yildir cocuklari olmadi hem ya dustu ya gelisemedi yada tutunamamis dediler allaha sukur 1 oglu oldu canini hic skma Rabbim en hayirlisini sagliklisini versin

Mavisim31

Kayıtlı Üye
rank
Canim bundada vardir bir hikmet komsum7z 10 yildir cocuklari olmadi hem ya dustu ya gelisemedi yada tutunamamis dediler allaha sukur 1 oglu oldu canini hic skma Rabbim en hayirlisini sagliklisini versin
Haklsn cnm dogru söylüyorsun Rabbime şükürler olsun bir oğlum var 4 yaşında ona tutunuyorm rabbim eksikliğini vermesin

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadaşlar dogum yapali 2 ay oldu spiral takmayi düşünüyorum ama korkuyorum acaba adet olmadan takarsam canim çok yanarmi yardimci olun bana bi kizim var bi oğlum çok şükür allah olmayanlara versin artik sıkı bi korumaya almak istiyom kendimi😂😂😂
Adet olmadan takmıyorlar diye biliyor7m adete.giriyorsun üçüncü dördüncü günü kanamanın az olduğu vakit doktor kontrolünde.takiyorlar bende şuan doğumuma bir.hafta kalmış ikinci çocuğum.bende almayı dusunuyor7m hayırlısıyla dogurim😁

Slm arkadaşlar dogum yapali 2 ay oldu spiral takmayi düşünüyorum ama korkuyorum acaba adet olmadan takarsam canim çok yanarmi yardimci olun bana bi kizim var bi oğlum çok şükür allah olmayanlara versin artik sıkı bi korumaya almak istiyom kendimi😂😂😂

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Adet olmadan takmıyorlar diye biliyor7m adete.giriyorsun üçüncü dördüncü günü kanamanın az olduğu vakit doktor kontrolünde.takiyorlar bende şuan doğumuma bir.hafta kalmış ikinci çocuğum.bende almayı dusunuyor7m hayırlısıyla dogurim😁
Bencede aldir valla 2. De olunca bas edilmiyor 😣 bu arada ağrı da mi yaşıyorsun

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Bencede aldir valla 2. De olunca bas edilmiyor 😣 bu arada ağrı da mi yaşıyorsun
Alacaz inşallah hayirlsiyla dogsun pasacik . Evet canım Ağrıda yaşıyorum az önce profiline baktım bende senin ne güzel bir anne dedim kendi kendime bu programı çok seviyorum ya insanin cani kimseyle konuşmak istemese bile heleki hamilelkte oluyor burası iyi geliyor insaninnkafasi dağılıyor sen de mi agrilsin

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Alacaz inşallah hayirlsiyla dogsun pasacik . Evet canım Ağrıda yaşıyorum az önce profiline baktım bende senin ne güzel bir anne dedim kendi kendime bu programı çok seviyorum ya insanin cani kimseyle konuşmak istemese bile heleki hamilelkte oluyor burası iyi geliyor insaninnkafasi dağılıyor sen de mi agrilsin
Teşekkür ederim o senin güzelliğinin yansımasıdır 😚😚😚😃
Ben vanliyim ağrı doğubeyazıtta evliyim 😍😍sen merkezdemi oturuyorsun 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.