Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş şeyma tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,534 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Fatoş şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yani canım kesin sonuc istersen spral kontrollrin biter doktor tamam kayma falan yok derse gerek kalmaz ama ilk taktirdigin zaman kontrolune kadar diklatli olmasi lzm
Anladım canım bilmiyordum bakalım bi olsun doğum da yapacağım bişey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet hepsi 3 yil içinde oldu 6 aylik olanimdan yaptim çok rahatsiz oldum tiroidim olduğu icin yatakta hareket edemiyordum kramplar giriyordu dizlerime hapda yasak spiral den başka çare yok😊😊😊
Çok kısa zamanda olmuş. Anladım canım mecbur biraz yani onda bi sorun yaşamazsın inşallah

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm benim dusuk tehlikem var yuruyus hareket yasak kaldirdigim en agir sey bardagi dedi ama benimki poset tasittiriyor balkon bulasik aklina ne gelirse bende artik ses kaldiramiyorum yapiyorum
Canım Allah yardımcın olsun keşke yakınımda olsaydın ben yardım ederdim sana kız 🌷❣️boşver bazı erkekler de öyle ellerini bir şeye atmıyorlar arkadaşımın eşi de öyle neredeyse 1 yaşında olacak çocuğu kendisi büyüttü tek başına eşi çocuğu sevmeye on dk alır geri verir ama ne yaparsın işte bazılarının da huyu bu keşke böyle olmasa keşke eşlerine yardım etse bütün erkekler hayat müşterek sonuçta çok şükür bu günümüze yinede

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allah yardımcın olsun keşke yakınımda olsaydın ben yardım ederdim sana kız 🌷❣️boşver bazı erkekler de öyle ellerini bir şeye atmıyorlar arkadaşımın eşi de öyle neredeyse 1 yaşında olacak çocuğu kendisi büyüttü tek başına eşi çocuğu sevmeye on dk alır geri verir ama ne yaparsın işte bazılarının da huyu bu keşke böyle olmasa keşke eşlerine yardım etse bütün erkekler hayat müşterek sonuçta çok şükür bu günümüze yinede
Aynen walla cnmsagol cnm dusunmen bile mutlu etti🥰

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım bilmiyordum bakalım bi olsun doğum da yapacağım bişey

Çok kısa zamanda olmuş. Anladım canım mecbur biraz yani onda bi sorun yaşamazsın inşallah
Inşallah 😍🤗

O zaman isin is desene bacım
Sorma ya 😢😢

Ben regli olmadan taktırdım bir kaç gün ağrı oldu. Acı fazla hissetmedim sinek ısırığı kadar bir acı belki ondam bile az
Ay valla bosuna korkmusum demekki aslinda bi kac video izledim ondan korktum demekki yoksa normal doğum yapmis adamim ben😃😃😂😂💪💪💪💪

Son düzenleme:

Mavisim31

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadaşlar dogum yapali 2 ay oldu spiral takmayi düşünüyorum ama korkuyorum acaba adet olmadan takarsam canim çok yanarmi yardimci olun bana bi kizim var bi oğlum çok şükür allah olmayanlara versin artik sıkı bi korumaya almak istiyom kendimi😂😂😂
Merhaba Fatoş beni hatrldnmi sürekli beta hgc atardm kalp atışını duymamstm bide sürekli test yprdm

Tüm sayfalar yüklendi.