Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş şeyma tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,626 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Fatoş şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah razi olsun valla hamule kalirsam üzülürüm çünkü ikide dusuk yapmisim hemsire rahmini baya zorlamışsın uzun sure çocuk yapma dedi 😢
Geçmiş olsun canım arka arkaya olduysa ondan demiştir sanırım. Bana kalsa da iki çocuk idealdi ama 3 oldu işte nasibi varmış demekki ☺️ 3 ayda bir yapılan aşı nasıl oluyormuş onu araştırdın mı hiç?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Slm arkadaşlar dogum yapali 2 ay oldu spiral takmayi düşünüyorum ama korkuyorum acaba adet olmadan takarsam canim çok yanarmi yardimci olun bana bi kizim var bi oğlum çok şükür allah olmayanlara versin artik sıkı bi korumaya almak istiyom kendimi😂😂😂
Hiç acımıo cnm Bnde adet olmadan taktırdım 11 ağustosta

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim arkadaşım da spiral ile hamile kaldı 5 aylıkken bebegı aldılar kanaması durmadı kaymıs bilememıs spiral kesin koruma degil bence en etkili cozum esinin korunması zaten korunursa hamile kalma sansın sıfır

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadaşlar dogum yapali 2 ay oldu spiral takmayi düşünüyorum ama korkuyorum acaba adet olmadan takarsam canim çok yanarmi yardimci olun bana bi kizim var bi oğlum çok şükür allah olmayanlara versin artik sıkı bi korumaya almak istiyom kendimi😂😂😂
Spiral bana gelmiyor hapta yiyorum hamile kaldım ben nasıl yapacam şimdi hamileyim dogunca

Tüm sayfalar yüklendi.