Spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş şeyma tarafından oluşturulan Spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,536 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spiral
Konbuyu başlatan Fatoş şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ama bana tesne yapmadilar direk taktilar 1 ci oglumda sipral 8 sene korundum sonra cikartim 2 ciyi istedim 2 ci dogduktan sonra gene taktirdim 10 sene korundum sonra gene cikarttirdim ve simdi 1 yasinda bi kizimvar gine gidip koydurucam hic acimiyor takarkende omasaya yatmak korkutuyor insani

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ama bana tesne yapmadilar direk taktilar 1 ci oglumda sipral 8 sene korundum sonra cikartim 2 ciyi istedim 2 ci dogduktan sonra gene taktirdim 10 sene korundum sonra gene cikarttirdim ve simdi 1 yasinda bi kizimvar gine gidip koydurucam hic acimiyor takarkende omasaya yatmak korkutuyor insani
Ay okuduğum anda rahatladim tesekkur ederim bende gidip koyduracam kendime😂😂

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Hyr ne munasebet ya gebeyse tekrardan cocugu oldurur sakin test yaptirmadan taktirmayin yada kist falan vardir size tehlike
Sipral bi,zarari yok dogum yaptigi icin 2 ay sonra adetsizken takarlar bende taktirtmistim 3 yil durdu kayar diye korkunuz varsa zaten yillik muanesine gidiyosunuz bende test yapmadan taktirttim zaten takarlarken yada taktiktan sonra ultrasyona giriyosun yumurtalarin catlayip yada olgunlasmaya basladigi illaki gorunuyo sadece su yani var adet duzenini bi kac ay bozuyo sonra duzene giriyo neyseki

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Sipral bi,zarari yok dogum yaptigi icin 2 ay sonra adetsizken takarlar bende taktirtmistim 3 yil durdu kayar diye korkunuz varsa zaten yillik muanesine gidiyosunuz bende test yapmadan taktirttim zaten takarlarken yada taktiktan sonra ultrasyona giriyosun yumurtalarin catlayip yada olgunlasmaya basladigi illaki gorunuyo sadece su yani var adet duzenini bi kac ay bozuyo sonra duzene giriyo neyseki
Teşekkür ederim rahatladim 🤗🤗🤗

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Bende merak ettim biz 3 ay bile beceremiyoruz
😅😅Walla canim esin korunmasi icine bosalmamasi daha saglikli bi ara anneme sormustum spral acitiyormu falan diye nz bilim ben hic taktirmadim dedi neyy dedim bu yastan sonra torun seversin kardes istemiyorum falan diye espiri yaptim merak etme sen ben isimi biliyom dedi😅esi korunuyormus

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl korundunuz acaba siz
Eşim korundu cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim korunuyor canım ebe söylemişti bize diğer korunma yöntemlerinin hepsinden hamile kalan var eşin kendine güveniyorsa o korunsun hem daha sağlıklı hemde en iyisi bu demişti öyle korunduk biz 5 yıl ne ilaç ne iğne spral kullnmdm hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim korunuyor canım ebe söylemişti bize diğer korunma yöntemlerinin hepsinden hamile kalan var eşin kendine güveniyorsa o korunsun hem daha sağlıklı hemde en iyisi bu demişti öyle korunduk biz 5 yıl ne ilaç ne iğne spral kullnmdm hiç
😅😅Walla canim esin korunmasi icine bosalmamasi daha saglikli bi ara anneme sormustum spral acitiyormu falan diye nz bilim ben hic taktirmadim dedi neyy dedim bu yastan sonra torun seversin kardes istemiyorum falan diye espiri yaptim merak etme sen ben isimi biliyom dedi😅esi korunuyormus
Aynen öyle canım en sağlıklı ve kesin yöntem 👍😅

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadaşlar dogum yapali 2 ay oldu spiral takmayi düşünüyorum ama korkuyorum acaba adet olmadan takarsam canim çok yanarmi yardimci olun bana bi kizim var bi oğlum çok şükür allah olmayanlara versin artik sıkı bi korumaya almak istiyom kendimi😂😂😂
Allah bağışlasın canım🙏 bende doğumdan sonra kesin bi çözüm arıyorum spiral de kayma oluyor vs diyorlar ama düşük bir ihtimal sanırım. Benim bildiğim adetin 2. veya 3. günü takılıyor

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın canım🙏 bende doğumdan sonra kesin bi çözüm arıyorum spiral de kayma oluyor vs diyorlar ama düşük bir ihtimal sanırım. Benim bildiğim adetin 2. veya 3. günü takılıyor
Allah razi olsun valla hamule kalirsam üzülürüm çünkü ikide dusuk yapmisim hemsire rahmini baya zorlamışsın uzun sure çocuk yapma dedi 😢

Tüm sayfalar yüklendi.