Sprial takmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Sprial takmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,488 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprial takmak
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsanur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hormonlarla ria'nın bile alakası yok çıkartıldığı zmn 1 ay içinde hamile kalınıyor. Hormonları bozan doğum kontrol hapları ve iğnedir.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tutuyor cnm ya herkes Bi kafadan konuşmuş aile hekimliği takmıyor bu aleti hastane de takılması lzm.

Sağlık ocağı takmıyor illa adet olmana da gerek yok cnm sadece kan ver
Tamam kuzum ben sezeryan oldum da taktıracaktım tutmuyor deyince korktum bir an

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl tutmuyor yani
Kayma yapıyor daha çabuk düşüyor canım bi kaç yerden duydum kendim de 2. Sezeryan dan sonra taktırdım kaydı bir ay içinde geri çıkartılar

Hormonlarla ria'nın bile alakası yok çıkartıldığı zmn 1 ay içinde hamile kalınıyor. Hormonları bozan doğum kontrol hapları ve iğnedir.

Tutuyor cnm ya herkes Bi kafadan konuşmuş aile hekimliği takmıyor bu aleti hastane de takılması lzm.

Ben genelde dedim herkes de demedim

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sprial taktırmak istiyorum ama tam koruyormu taktoranlar memnunmusunuz onerirmisiniz nasıl taktiriliyor nereden almamız lazım 🤕
Ben 3 ay once dogum yaptim cnm bende taktirmak istedim kan verdim taktilsr ama adet gormedigim icin yerlestiremediler sezeryan dikislerim taze oldugu icin rahmin zarar gorur dedi zorlamayalim dedi adetliyken rahim acik oldugu icin kolay takiliyo benimki olmadi indallah srninki olur

Aysenaz ve aselin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Sezeryandan sonra 40 ım çıktığı gün takirmistim 8 yıl önce.simdi hamileyim dogumdan sonra yine taktiricam simdi.agri sizi olmuyor korkucak bişey değil 2 dakka sürmüyor.

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kayma yapıyor daha çabuk düşüyor canım bi kaç yerden duydum kendim de 2. Sezeryan dan sonra taktırdım kaydı bir ay içinde geri çıkartılar

Ben genelde dedim herkes de demedim

Sezeryandan sonra 40 ım çıktığı gün takirmistim 8 yıl önce.simdi hamileyim dogumdan sonra yine taktiricam simdi.agri sizi olmuyor korkucak bişey değil 2 dakka sürmüyor.
Aynn cnm saniye sürmüyor

Tüm sayfalar yüklendi.