Sorum var Sprial taktırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Sprial taktırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,324 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprial taktırma
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları öncelikle hamile olan arkadaşlarım hepsi bir avazda melekleri ne sağ salim kavuşur umarım. Biliyorsunuz ki ben doğum yapalı yarın tam 21 gün oluyor (sezeryan oldum ) hastaneye gitsem bana sprial takarlar mı acaba yoksa 40 çıkmasını mı bekle derler. Fikirlerinizi merak ediyorum..
Kayra'dan hepinize öpücük 😘❤️
Canım aynen ya bende düşünüyorum taktırmak ama bilmiyorum da ben doğum yapalı 16 gün oldu 🥰Kayra'yı bende kocaman öpüyorum 😘❤️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları öncelikle hamile olan arkadaşlarım hepsi bir avazda melekleri ne sağ salim kavuşur umarım. Biliyorsunuz ki ben doğum yapalı yarın tam 21 gün oluyor (sezeryan oldum ) hastaneye gitsem bana sprial takarlar mı acaba yoksa 40 çıkmasını mı bekle derler. Fikirlerinizi merak ediyorum..
Cnm bence taktirma korun daha iyi sağlıklı. Sprel kayma ihtimali var açısı var vs vs.. en iyi korunma yöntemi en sagkiklisi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cnm bence taktirma korun daha iyi sağlıklı. Sprel kayma ihtimali var açısı var vs vs.. en iyi korunma yöntemi en sagkiklisi
Sağlıklı da balım işte gebe kalırsam diye korkuyorum en azından Kayra biraz büyüsün en azından hamilemiyiö acaba gebe kalır mıyım diye strese girmem diye bunu düşünüyorum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cnm yıllarca korunma yöntemi ile gebe kalmayan var ki .. sprel de pek garantisi yok yani..
Orası öyle kuzum haklısın o konuda sprial taktırıp gebe kalan da var olunca her şekil oluyor off bilmiyorum aşırı kararsızım aslında eşimde korunuruz taktırmana gerek yok diyor ama korkuyorum işte

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yani korunma yöntem var biliyorsun zaten en sağlıklısı bu yine de karar senin kuzum
Aynen kuzum yarın bir de doktorlar görüşeyim bakalım o ne diyecek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Slm cnm bende sezaryenle doğum yaptı Ankara gulhanede 2iliski yasak dedi 3ay tamamlangindada gel sioiriyal taktir dedi doktorum geç degilmi dedim rahim anca kendini toparlar dedi bana
Anladım kuzum sprial taktırımca da mı 2 ay ilişki yasak

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle güzel dileklerin için teşekkür ederim kuzum.
Spiral ne zaman tskılır sorusuna gelicek olursak genel olarak adet bitiminde spiral takılması tavsiye ediliyor bu süreç esnasında rahim ağzı daha geniş olacağı için spiral kolayca uygulanabiliyot fakat adet döneminde değilken de gebelik testi ile gebe olmadığı sürece takılır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar