Sorum var Sprial taktırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Sprial taktırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,317 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sprial taktırma
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları öncelikle hamile olan arkadaşlarım hepsi bir avazda melekleri ne sağ salim kavuşur umarım. Biliyorsunuz ki ben doğum yapalı yarın tam 21 gün oluyor (sezeryan oldum ) hastaneye gitsem bana sprial takarlar mı acaba yoksa 40 çıkmasını mı bekle derler. Fikirlerinizi merak ediyorum..
Kayra'dan hepinize öpücük 😘❤️
Canım 40 çıkar çıkmaz takılıyormus bende doktorumla görüştüm 40. Çıkınca gel dedi bir de 5 yıllık varmış hormonlu spiral diğer 10 yıllık bunun kanama çok olurmuş bende karar veremedim bilenler yazarsa sevinirim ☺️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kanamam hala devam ediyor balım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben korkuyorum ya normalde taktırmam ama hamile kalırsam olan Kayra ya olacak kul hakkı yemiş gibi hissederim diye 🥺.
İnan kardeşi olunca daha mutlu olur benim oğlum tek büyüdü kardeş hasretiyle teklik çok zor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle güzel dileklerin için teşekkür ederim kuzum.
Spiral ne zaman tskılır sorusuna gelicek olursak genel olarak adet bitiminde spiral takılması tavsiye ediliyor bu süreç esnasında rahim ağzı daha geniş olacağı için spiral kolayca uygulanabiliyot fakat adet döneminde değilken de gebelik testi ile gebe olmadığı sürece takılır
Teşekkür ederim kuzum

Canım 40 çıkar çıkmaz takılıyormus bende doktorumla görüştüm 40. Çıkınca gel dedi bir de 5 yıllık varmış hormonlu spiral diğer 10 yıllık bunun kanama çok olurmuş bende karar veremedim bilenler yazarsa sevinirim ☺️
Hmm yarın doktorumla bunuds konuşayım o zaman

İnan kardeşi olunca daha mutlu olur benim oğlum tek büyüdü kardeş hasretiyle teklik çok zor
Orası öylede en azından araya 2 3 yıl koyayım diyorum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim kuzum

Hmm yarın doktorumla bunuds konuşayım o zaman

Orası öylede en azından araya 2 3 yıl koyayım diyorum
Konuş canım buraya da yaz lütfen bize de bilgi olsun hangisi daha iyiyse artk ☺️ benim doktor 5 yıllık önermişti 10 yıl olanda fazla kanama oluyormuş zaten benim kan değerleri düşük ondan dolayı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Konuş canım buraya da yaz lütfen bize de bilgi olsun hangisi daha iyiyse artk ☺️ benim doktor 5 yıllık önermişti 10 yıl olanda fazla kanama oluyormuş zaten benim kan değerleri düşük ondan dolayı
Tamam kuzum ben de 5 yıllık taktırırım sanırım

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
E

Esra Şentürk

Guest
Merhaba güzel anneler ve anne adayları öncelikle hamile olan arkadaşlarım hepsi bir avazda melekleri ne sağ salim kavuşur umarım. Biliyorsunuz ki ben doğum yapalı yarın tam 21 gün oluyor (sezeryan oldum ) hastaneye gitsem bana sprial takarlar mı acaba yoksa 40 çıkmasını mı bekle derler. Fikirlerinizi merak ediyorum..
Doktorum bana 3 ay sonra gel demişti canım 2 yıl önce şimdi nasıl bilmiyorum

E

Esra Şentürk

Guest
Kuzum neden taktırıyorsun ki korunma yollarını deneseydin, benim kuzenimde taktırdı ilk çocuktan sonra ikinci çocuğu yapmak için çıkarttırdı ama olmadı, inşallah sıkıntı yaşamazsın canım iyi araştır ne kadar iyi korur kimi kayıyor falan demişti. Kayra paşayı kocaman öpüyorum 🥰😘
Canım o takıldıktan sonra 15 gün ilişki olmaması lazım çünkü yerine oturmuyor ve hiç bir işe yaramıyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
40 gün içinde zaten rahim eski haline döndüğü için takmazlar canım ama spirali normal günde takmiyorlar zaten adetin 2 yada 3. Günü takıyorlar diyebiliyorum ben çünkü ☺️☺️🙈❤️ Kayra bebisi bol bol öp annesi

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım bizde kayrayı
öpüyoruz iyi dileklerin içinde tşkler hemen sprial takmiyorlar belli bı sure var ve adetliyken gidiliyor yoksa çok acıtıyor canım 😘🤗🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar