Ssvd

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrinimbenimherseyim. tarafından oluşturulan Ssvd başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,442 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ssvd
Konbuyu başlatan Ecrinimbenimherseyim.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yasemin 🤰

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim ilk doğumum sezaryan oldu şimdi ikiciye hamileyim ssvd istiyorum özel hastane bütçemizi aşıyor 12 bin civarı istiyor acaba devlet hastanesi nde ssvd yapaniniz varmı ?
Cnmbende ayni durumdayim ama bende özele gidiyorum ama bana ssvd ayri fiyat filan demediler hani ekstra bi ucretmi istiyolar onun icin anlamadim bak kafama takildi bizim sezeryan 4 milyar 400 dedi normal dogumu 3 milyar 400 dedi
Kizlar benim ilk doğumum sezaryan oldu şimdi ikiciye hamileyim ssvd istiyorum özel hastane bütçemizi aşıyor 12 bin civarı istiyor acaba devlet hastanesi nde ssvd yapaniniz varmı ?

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Devlet hastanesi şehir hastanesi yapmıyor sezaryen sonrası normal doğum çünkü devlet hastanesinde ebeler dogurtuyormus bilginiz olsun kizlar ben Beylikdüzü devlet hastanesi tahlillerimi yaptırıyorum doktor ertaç gümüş çok iyi bı doktor o dedi sezaryen doğum yapan anne normal doğum için özel hastaneye gitmeli devlet hastanesi sezaryen yapan a sezaryen yapar ama normal doğumu yapmaz kendine bı doktor bul dedi bana

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Cnmbende ayni durumdayim ama bende özele gidiyorum ama bana ssvd ayri fiyat filan demediler hani ekstra bi ucretmi istiyolar onun icin anlamadim bak kafama takildi bizim sezeryan 4 milyar 400 dedi normal dogumu 3 milyar 400 dedi
Ssvd olanlara şu anki fiyatı 7000 Ocak ayında fiyat guncelnecek tahmini 8 bin olur doktor eğitim vermedigim hastalara ssvd yaptırmıyor um onun için eğitim şartı var dedi oda ücretli oda bin TL civarında olur doğum kadar sürekli onun kontrol altında olacgim ne zamn cagirirsa gidecgim o yüzden 12 bin bulur bundan dolayı özelden vazgctim

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Cn
İstanbul'da yaşamıyorum malsef Akdeniz bölgesinde yasiyorum ve doktorun dediğine göre Akdeniz bölgesinde bi o ssvd yaptiyormus eğer devlet Hastanesi'n dede ssvd için doktor bulmazsam mecbur tekrar sezrayan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arada fazla bi yil yok 2 yıl 9 ay olacak arada bakalım gorcez bazen diyor um insAllah bi anda sancım acilmam olur hastane giden kadar doğar bı ihtimal ama insAllah oyle olur
CnM cok erken değil mi arası daha ssvd için. 2 sene 9 ay cok erken bence kendinş riske atma. Bnm ablam 9 sene sonra dogurdu ikşnciyi oda ssvd istemişti özelde istedi ama doktoru hayır riskli dedi. Ne bilim yine de doktorunla konus bakalım ne dicek

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Cn

CnM cok erken değil mi arası daha ssvd için. 2 sene 9 ay cok erken bence kendinş riske atma. Bnm ablam 9 sene sonra dogurdu ikşnciyi oda ssvd istemişti özelde istedi ama doktoru hayır riskli dedi. Ne bilim yine de doktorunla konus bakalım ne dicek
Evet erken ama ssvd olmak istiyorum çünkü bu son şansım yoksa hep sezeryan olcm

Tüm sayfalar yüklendi.