Su azlığ gelişim geriliğ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilall@ tarafından oluşturulan Su azlığ gelişim geriliğ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,378 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su azlığ gelişim geriliğ
Konbuyu başlatan Hilall@
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank
6.aylık gebelikte 4 hafta geriden gelme su azlığ 300 gram bu tarz sorun yaşayan varmı varsa acil cevap verebilirmi ?

M

Mercan44

Guest
6.aylık gebelikte 4 hafta geriden gelme su azlığ 300 gram bu tarz sorun yaşayan varmı varsa acil cevap verebilirmi ?
HAvuc suyu iç canım. Sol tarafına yat her zaman ve hareketli olmaya özen göster. HAvuc suyu bebeğin iri olmasını sağliyor aynı zamanda. Bir haftada suyun artar günde iki bardak ic birde bol su iç canım

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank
3 haftadan fazla fark sıkıntılı olarak görülüyor. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Evet öyleymiş bilmiyorum ne olacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

5 hafta geriden geliyordu benim bebişim bacak boyu kısa suyu azdı 28 haftada sezeryan demişlerdi kabul etmedim
Benim bebeģin kafa boyu iyi bacak boyu Göbek boyu biraz geri suyu az 4 haftada gerileme var Sizin bebeğiniz doğdumu peki ?

5 hafta geriden geliyordu benim bebişim bacak boyu kısa suyu azdı 28 haftada sezeryan demişlerdi kabul etmedim
Benim bebeģin kafa boyu iyi bacak boyu Göbek boyu biraz geri suyu az 4 haftada gerileme var Sizin bebeğiniz doğdumu peki ?

Eşimde minyon Kac gramdı bebeğiniz sizin kaç haftalık doğdu peki
Bende gebelik zehirlenmesi vardı yüksek tansiyon el ayakta aşırı derecede ödem v.s birsürü sorun oluştu 33haftada sezeryan oldum bebiş 28 hafta uyumlu doğdu biraz kuvoz sürecimiz oldu ama önemli olan onun sağ olmasıydı benim için çok şükür Allah bize bağışladı dua et ben gece gündüz dua ettim. Allah'tan sağlıkla iste

Tüm sayfalar yüklendi.