Su azlığ gelişim geriliğ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilall@ tarafından oluşturulan Su azlığ gelişim geriliğ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,398 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su azlığ gelişim geriliğ
Konbuyu başlatan Hilall@
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank
6.aylık gebelikte 4 hafta geriden gelme su azlığ 300 gram bu tarz sorun yaşayan varmı varsa acil cevap verebilirmi ?

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank
Bende gebelik zehirlenmesi vardı yüksek tansiyon el ayakta aşırı derecede ödem v.s birsürü sorun oluştu 33haftada sezeryan oldum bebiş 28 hafta uyumlu doğdu biraz kuvoz sürecimiz oldu ama önemli olan onun sağ olmasıydı benim için çok şükür Allah bize bağışladı dua et ben gece gündüz dua ettim. Allah'tan sağlıkla iste
Aynı sorunu bende yaşiyorum şuan 16.haftamda bir gece baş agrisiyla uyandim sorunlar ordan başladi şuan tansiyon ilaci kullanıyorum bu günde ilk defa Hareketlerini hissettim bebişimin doktora gittim moralim.bozuldu suyu az gelişim gerilik devam deyince birde tüp bebekle hamile kaldım ben 5.ci deneme ve ne zorlukla ilk tuttu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende 37 haftaligim 2 hafta geriden geliyor bacak boyu kilosu dedi küçük bir bebek dedi benim de kafam karışık hastaneye gitmekten korkuyorum artık
Esincim Allahım yardımcımız olsun 2 haftalık gerilik pek önemli değil bizim suyu az gramı az ve 4 hafta belkide daha fazla açılcak bu ara bilmiyoruz ama 2 haftalık gerilikten bisey olmaz kız kardeşimin öyleydi.sağ salim doğdu korkma

Canım bende 37 haftaligim 2 hafta geriden geliyor bacak boyu kilosu dedi küçük bir bebek dedi benim de kafam karışık hastaneye gitmekten korkuyorum artık
Esincim Allahım yardımcımız olsun 2 haftalık gerilik pek önemli değil bizim suyu az gramı az ve 4 hafta belkide daha fazla açılcak bu ara bilmiyoruz ama 2 haftalık gerilikten bisey olmaz kız kardeşimin öyleydi.sağ salim doğdu korkma
3 haftadan fazla fark sıkıntılı olarak görülüyor. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amiin amin inşAllah

Eşimde minyon Kac gramdı bebeğiniz sizin kaç haftalık doğdu peki
Doktorlar yatış vermişti hastane de bebeği alacaklardı beyin kanaması riskim vardı heran ölebilirsin demişlerdi bebek zaten yaşamaz canlı doğmaz dediler. Birsürü doktor gecdim 5. aydan itibaren çoğu doktor bakmadı ben risk alamam dedi acikça ik gönderdi beni.istanbul başakşehir şehir hastanesi ne gittim perinatoligi bölümü oldugu için orda yatış yaptılar 28 haftada sezeryanla alacaklardı bebeği aldırmadım 3tane doktor başıma geldi öleceksin neyini anlamıyorsun gebeliği sonlandırmamız lazım dedi. Hatta bebeği aldirmadığim için hastane ye yatırırken ölüm belgesi imzalattılar bana o kadar umutsuz bakiyorlardı sonra kendi gebelik takibimi yapan doktoruma gittim.
Sadece o bize inandı Allah razı olsun ondan bana
-bebegini senin kucağına canlı vereceğim dedi 😭öyle de yaptı. Şimdi kucağımda uyuyor teyzesi 😍👶🏻
Allah'a güven inanç herşeydir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktorlar yatış vermişti hastane de bebeği alacaklardı beyin kanaması riskim vardı heran ölebilirsin demişlerdi bebek zaten yaşamaz canlı doğmaz dediler. Birsürü doktor gecdim 5. aydan itibaren çoğu doktor bakmadı ben risk alamam dedi acikça ik gönderdi beni.istanbul başakşehir şehir hastanesi ne gittim perinatoligi bölümü oldugu için orda yatış yaptılar 28 haftada sezeryanla alacaklardı bebeği aldırmadım 3tane doktor başıma geldi öleceksin neyini anlamıyorsun gebeliği sonlandırmamız lazım dedi. Hatta bebeği aldirmadığim için hastane ye yatırırken ölüm belgesi imzalattılar bana o kadar umutsuz bakiyorlardı sonra kendi gebelik takibimi yapan doktoruma gittim.
-bebegini senin kucağına canlı vereceğim dedi 😭öyle de yaptı. Şimdi kucağımda uyuyor teyzesi 😍👶🏻
Okurken gözlerim doldu resmen 🥺🥺 rabbim seni ona onu sana bağışlamış ne büyük bir mucize Allah tan bir kere daha ümit kesilmeyecegini anladım 🤲🏻❤️

Okurken gözlerim doldu resmen 🥺🥺 rabbim seni ona onu sana bağışlamış ne büyük bir mucize Allah tan bir kere daha ümit kesilmeyecegini anladım 🤲🏻❤️
Amiiinnn cümllemizi yavrularımıza bağışlasın İnşallah.
Gerçekten öyle inanç dua teslimiyet sabir biz böyle kazandık bu sınavı. Rabbim kimseye yaşatmasiın banada tekrarını göstermesin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Hilall@

Kayıtlı Üye
rank
Ay sen ne güzel anlattın Rabbim her zaman yüzünü güldürsün inşAllah yavrunu hayırlı evlat eylesin Bebeğin tam olarak kaç kilo doğdu peki birde normal tarihindemi doğurdun

Amiiinnn cümllemizi yavrularımıza bağışlasın İnşallah.
Gerçekten öyle inanç dua teslimiyet sabir biz böyle kazandık bu sınavı. Rabbim kimseye yaşatmasiın banada tekrarını göstermesin
Amiiiin amin inşAllah bende inanki nası sorunlar baslariysa Dedim kiii Ey Rabbim ben sana biraktim

Ay sen ne güzel anlattın Rabbim her zaman yüzünü güldürsün inşAllah yavrunu hayırlı evlat eylesin Bebeğin tam olarak kaç kilo doğdu peki birde normal tarihindemi doğurdun
Amiiinnn cümlemizinkini.
33 haftalık doğdu ama 28 haftaya uyumluydu 5 hafta geriden geliyordu 1 kilo doğdu 😍bebislerimiz bizden daha güçlü güven bebişine

Tüm sayfalar yüklendi.