Su fazlalığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1prenses⏳🤰 tarafından oluşturulan Su fazlalığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 535 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su fazlalığı
Konbuyu başlatan 1prenses⏳🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Değerli anneler merhabs
25 haftalık hamileyim biraz önce muayene oldum dr.m suyun fazla dedi bu durumu yaşayan varmi lütfen yardımcı olur musunuz
Benimde suyum fazlaydı canım şeker yüklemesi yaptırdım temiz çıktı doktor unlu mamüllerden uzak durmalısınız dedi bide su fazlagi erken doğum riski oluyo benim bebeis 35+2 günlük dünya geldi bir hafta kuvez de kaldı ayın 6 sında iki aylık olacak şükür şimdi gayet sağlıklı rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲 ve hayırlı doğumlar

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Değerli anneler merhabs
25 haftalık hamileyim biraz önce muayene oldum dr.m suyun fazla dedi bu durumu yaşayan varmi lütfen yardımcı olur musunuz
Şekerden supeleniyolar canim banada iki hafta once suyu fazla sınırda dedi doktor bu gun hersey yolunda gidiyor diyo bazen ultrason dada ölçüm hataları olabiliyor iki haftadir suyu fazla haftasi ilerde diye kendimi yedim durdum bebek iri olucak ama suyu iyi dedi bu haftada 🤷 bir sonraki kontrolde duzelebilir seninde riskli birsey olsaydi ekstra tahlil isterdi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bir suyu fazla dahaaa. Canım benim de suyum fazlaymış makarna pilava dikkat edip gidiyorum kontrole normal çıkıyor suyu. Ne bulursam yiyorum o zaman fazla çıkıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde suyum fazlaydı canım şeker yüklemesi yaptırdım temiz çıktı doktor unlu mamüllerden uzak durmalısınız dedi bide su fazlagi erken doğum riski oluyo benim bebeis 35+2 günlük dünya geldi bir hafta kuvez de kaldı ayın 6 sında iki aylık olacak şükür şimdi gayet sağlıklı rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲 ve hayırlı doğumlar
Küvezde ne kadar kaldı canım

Son düzenleme:

1prenses⏳🤰

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim rahatladım Allah razı olsun 😌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şekerden supeleniyolar canim banada iki hafta once suyu fazla sınırda dedi doktor bu gun hersey yolunda gidiyor diyo bazen ultrason dada ölçüm hataları olabiliyor iki haftadir suyu fazla haftasi ilerde diye kendimi yedim durdum bebek iri olucak ama suyu iyi dedi bu haftada 🤷 bir sonraki kontrolde duzelebilir seninde riskli birsey olsaydi ekstra tahlil isterdi
Bebeğimin gelişimi gayet iyi suyun fazlalığı da korkulacak derecede değil dedi glikoz testi verdim sonuclarim temiz çıktı 2_3hafta sonrası tekrar gel dedi o zaman da aynı seyirdr devam ederse tedavi baslatiriz dedi
Allah razı olsun kardeşim içimi rahatlattn rabbim gönlünün muradını versin inşallah 🤲

Son düzenleme:

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Değerli anneler merhabs
Şekerle alakalıdır o durum. Şeker,tatlı içeren ürünlerden paketli gıdalardan bide unlu mamüllerden bi nebze uzak durun. Pirinç,makarna,patates,havç dikkat etmenz lazm. Bolda su içmenz lazm . Dkkat edilnce düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.