Su gelmesi doğum belirtisi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Su gelmesi doğum belirtisi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,193 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su gelmesi doğum belirtisi mi
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba az önce uykumdan uyandıracak kadar böyle tek avuç kadar bi su geldi ama öyle sancım yok çok fazla doğum belirtisi olabilir mi sizce?

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba az önce uykumdan uyandıracak kadar böyle tek avuç kadar bi su geldi ama öyle sancım yok çok fazla doğum belirtisi olabilir mi sizce?
Olabilir canım benim ilk gebeliğimde hiç sancım yoktu suyum geldi gülerek hastaneye gittim doktor hemen gelmeniz iyi olmuş bebek susuz kalabilirdi dedi saatlerce sancım olmadı suni sancı verdiler

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim de öyle oldu doğuma aldılar. Sancım ağrım falan yoktu ama suyum önceden çok geldiği için hemen suni sancı verip doğuma aldılar hiç beklemeden doktora git derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar