Su verme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Buğlemin Annesi tarafından oluşturulan Su verme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 922 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su verme
Konbuyu başlatan Buğlemin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zehra demir

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler malum havalar cok sıcak benim kızda 1.5 aylık bazen çok ağlıyor acaba diyorum susuyormu anne sütünden alıyor şu ihtiyacını biliyorum ama acaba günde 2 3 defa bir kaç damla falan ağzına su damlatsammı 6 ay olmadan su vermeyin diyorlar ama bilemedim yaaa yavrum sanki baygınlık geçirecek felaket nem var Bursa'da sizce ne yapayım sonra diyorum vermiyeyim belki şu ihtiyacını anlayamam çok kararsız kaldım

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler malum havalar cok sıcak benim kızda 1.5 aylık bazen çok ağlıyor acaba diyorum susuyormu anne sütünden alıyor şu ihtiyacını biliyorum ama acaba günde 2 3 defa bir kaç damla falan ağzına su damlatsammı 6 ay olmadan su vermeyin diyorlar ama bilemedim yaaa yavrum sanki baygınlık geçirecek felaket nem var Bursa'da sizce ne yapayım sonra diyorum vermiyeyim belki şu ihtiyacını anlayamam çok kararsız kaldım
Ben hep çay kasigila verdim günde 2 3 kez 3 aylıktan sonra küçük biberonla vermeye başladım cunki 2 aydan sonra sütüm kesilmisdi bence sende kaşıkla verebilirsin

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım zaten anne sütünün %80 dn fazlası su yani demem o ki vermene gerek yok

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
rank
Aysenur nasılsın cnm bebisler nasıl
Ben ve kayra şükür iyi canım ama ayra hanım için aynısını diyemeyeceğim enfeksiyon kan değeri yükselmiyor doktor aşıları yasakladı kan değeri düzelene kadar aşı kesinlikle yasak . Bir sürü kan aldılar 10 gün sonra çıkacak hepsi. Kafa usgsinw girdi üst bıngıldak olması gerekenden fazla geniş takibe alındı onun içinde küçülme olmazsa üeolojiye yönlendirecek. Sen nasılsın belinay nasıl kaç haftalık oldun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben hem kızıma hem oğluma doğduktan sonra hep verdim benim çay kaşığı ile ara ara gün içinde verirdim hep tabi senin tercihin sen bilirsin yine de

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben ve kayra şükür iyi canım ama ayra hanım için aynısını diyemeyeceğim enfeksiyon kan değeri yükselmiyor doktor aşıları yasakladı kan değeri düzelene kadar aşı kesinlikle yasak . Bir sürü kan aldılar 10 gün sonra çıkacak hepsi. Kafa usgsinw girdi üst bıngıldak olması gerekenden fazla geniş takibe alındı onun içinde küçülme olmazsa üeolojiye yönlendirecek. Sen nasılsın belinay nasıl kaç haftalık oldun
Kıyamam ya inşallah düzelir cnm herşey yoluna girer inşallah bizde nasıl olalım sicakla bogusyoruz Belinayda iyi çok şükür 33 olduk cnm Dr 36 görelim 37 alcaz dedi ters şuanda inşallah dönerde normal olur bakalım son 4 hafta Allah nasip ederse

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
rank
Kıyamam ya inşallah düzelir cnm herşey yoluna girer inşallah bizde nasıl olalım sicakla bogusyoruz Belinayda iyi çok şükür 33 olduk cnm Dr 36 görelim 37 alcaz dedi ters şuanda inşallah dönerde normal olur bakalım son 4 hafta Allah nasip ederse
Oy maşallah kuzum ne güzel geçiyor zaman su misali valla . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 iniallah döner ya

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
rank
Evet bende öyle düşünüyorum kimisi ver diyor kimisi verme diyor bende arada kaldım internettede çok araştırdım 6 aya kadar yani ek gıdaya geçene kadar vermeyin yazıyor arada kaldım yani
Şahsen WHO da kesinlikle verilmemesi lazım diyor . Ama doktorunda sor canım

Ekli dosyalar

• IMG_3316.png
    IMG_3316.png
    460.8 KB · Görüntüleme: 40
Tüm sayfalar yüklendi.