Su verme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Buğlemin Annesi tarafından oluşturulan Su verme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 869 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Su verme
Konbuyu başlatan Buğlemin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zehra demir

erica

Kayıtlı Üye
rank
Bir günde bir duşa koyabilirsin canim hem çocuk kendini toplar hemde serinlemis olur ince giydir bebeğini tatile cikarabilirsin evde tatil derken(alt açma bezleri oluyor dikdörtgen şeklinde büyük bez bağlama biraz açık kalsın )

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bir günde bir duşa koyabilirsin canim hem çocuk kendini toplar hemde serinlemis olur ince giydir bebeğini tatile cikarabilirsin evde tatil derken(alt açma bezleri oluyor dikdörtgen şeklinde büyük bez bağlama biraz açık kalsın )
Tatil okuyunca ilk normal tatil sanmama ne demeli peki🥨🤣

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler malum havalar cok sıcak benim kızda 1.5 aylık bazen çok ağlıyor acaba diyorum susuyormu anne sütünden alıyor şu ihtiyacını biliyorum ama acaba günde 2 3 defa bir kaç damla falan ağzına su damlatsammı 6 ay olmadan su vermeyin diyorlar ama bilemedim yaaa yavrum sanki baygınlık geçirecek felaket nem var Bursa'da sizce ne yapayım sonra diyorum vermiyeyim belki şu ihtiyacını anlayamam çok kararsız kaldım
Ver bence canım hava çok sıcak suyu kaynat mikrobu ölsün sonra ver sudan zarar gelmez bence

Tüm sayfalar yüklendi.