Sorum var Sünnet ne zaman yapılmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Sünnet ne zaman yapılmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,745 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet ne zaman yapılmalı
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğime 50 gunluktu yaptırmıştım devlet Hastanesi'nde bebekler zaten uyuşuk oluyor denmisti narkozsuz olmuştu yarım saat sürmüştü ilk idrarini yaparken ağlamıştı bı daha süreç çok kolay gectu ikinci bebeğim 55 günlük oldu arastiriyorum şuan devlette 2 yaş altına yapmiyorlarmis sadece şehir hastanelerinde çocuk cerrah uygun görürse yapıyormuş

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
İki aylık bebeğe sünnet yaptırılır mı yaptıranlar varmı iyileşme süreci nasıl oluyor doktora sormayı unuttum yardımcı olur musunuz
Canım yeni doğmuş bebeklere bile yapılıyor ilk zamanlar yapılırsa zorlanmiyorsun. Bebeğe uyusturmuyorlar bile bebek acida hissetmiyor yenidoğan ve 40 çıkmadan et taze olduğu için bebek sinir uçları tam gelişmediği için sünnet sonrası zorlukta olmuyor. Hatta ilaç kullanımı bile olmuyor. Ben inş bu dogumumda 40 çıkmadan yaptırmayı düşünüyorum. Hatta doğumla beraber sünnet varsa onu talep edicem doktoruma bu gittiğimde bakalım. Sende fazla bekleme yaptır hiç bir sorun olmaz ne kadar küçük o kadar iyi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğime 50 gunluktu yaptırmıştım devlet Hastanesi'nde bebekler zaten uyuşuk oluyor denmisti narkozsuz olmuştu yarım saat sürmüştü ilk idrarini yaparken ağlamıştı bı daha süreç çok kolay gectu ikinci bebeğim 55 günlük oldu arastiriyorum şuan devlette 2 yaş altına yapmiyorlarmis sadece şehir hastanelerinde çocuk cerrah uygun görürse yapıyormuş
Ben Kırıkkale merkez de oturuyorum ve burda 1 yaş altına yapılmıyor

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
İki aylık bebeğe sünnet yaptırılır mı yaptıranlar varmı iyileşme süreci nasıl oluyor doktora sormayı unuttum yardımcı olur musunuz
Buyuk oglusimi 1 bucuk yasinda sunnet yaptirdim alti bezli gezerdi cabuk iyilesti ama ablanim oglu bezsiz gezdi zor iyilesti bezli gezse kendi cisi ilac olyormus duydugima gore

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende şuan da Kırıkkale de yim normalde Ankara'da oturuyorum Ankara'da iyi bı hastane bulamadım o yüzden burda oldu doğumum falan inşallah yapıyorlardir
Üniversite hastanesi üroloji bölümünde 6 aylık yapılıyor ihtisas da 1 yaşında sünnet yapılıyor canım ben oğlumu 6 aylık iken tekrardan götüreceğim 3 aynı 12 gün geçti

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
7 gun içinde olması sünnettir. Benim ablam doğurduğu gün yaptırdı 3 gün sürmedi iyilesti. Bnde dogumdan hemen sonra yaptırmayı düşünüyorum. Çocuk psikolojisi için de daha iyi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar