Sünnet 😌😌

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Sünnet 😌😌 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,482 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet 😌😌
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ne bekliyonuz kızzzzzz askere gitmeden bir gün önce mi yaptircaniz yoksaa 😁😁😍😍😍şaka bir yana tabi nasip hayırlısı ne zaman sa ozaman olsun inşallah doktor aklı yetmeden en iyisi dedi
Bende oyle biliyorum kuşum doqu doqmaz yaptrcaktim kaynana yanındaydım kiyamam ben wicdanszsn nasıl anasn dedi yaptramdm. Eşim uzman cws 1bucuk yıl suriyede oldu yaptramdm. Bu sene niyetlendim qebe olduqumu oqrenince e cowid yüzünden kaldı seneye yaza insaAllah olur 🙄🤦‍♀️😅

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Yarın miniğimi sünnet e götürüyoruz ablaları darısı diğer erkek bebiş annelerine olsun inşallah 😍😍❤️😍🤲🤲🤲 bu arada bugün tam 40 günlük olduk kırkımız çıktı çok şükür darısı diğer güzel günlere inşallah 🤲☺️😍
Ne yazılır bilemedim ki 😂 Rabbim diğer mürüvetlerini de görmeyi nasip etsin inşallah bizimde bi kırkımız çıksa dışarı atacam kendimi eşim kişisi sırf dışarı çıkmamak için onu bahane ediyorda 😂😂

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun daha dün dogdu bugün sünnet 😂Şaka bi yana Rabbim mezuniyeti evliliğini görmeyi de nasip etsin

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Ne yazılır bilemedim ki 😂 Rabbim diğer mürüvetlerini de görmeyi nasip etsin inşallah bizimde bi kırkımız çıksa dışarı atacam kendimi eşim kişisi sırf dışarı çıkmamak için onu bahane ediyorda 😂😂
Amin canım inşallah çok teşekkür ederim ☺️😍 bende çok sıkıldım bunaldım gerçekten şu hastane isleride olmasa evden cikamiycam o var baride biraz insan yüzü görüyorum 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım inşallah çok teşekkür ederim ☺️😍 bende çok sıkıldım bunaldım gerçekten şu hastane isleride olmasa evden cikamiycam o var baride biraz insan yüzü görüyorum 😒

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Hay masaAllah 🧿 benim oqlan 3 ay snra 4 yaş dolduracak daha sünnet olack🤦‍♀️😅
Benim oglum 6 yasinda sunet olundu🤭cocuk kendine gelende yarisi yok diye agliyordu🤣

Yarın miniğimi sünnet e götürüyoruz ablaları darısı diğer erkek bebiş annelerine olsun inşallah 😍😍❤️😍🤲🤲🤲 bu arada bugün tam 40 günlük olduk kırkımız çıktı çok şükür darısı diğer güzel günlere inşallah 🤲☺️😍
Masallah canim hayirli olsun düyünü gorur damatligini gorursuz insallah ❤😍

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglum 6 yasinda sunet olundu🤭cocuk kendine gelende yarisi yok diye agliyordu🤣

Masallah canim hayirli olsun düyünü gorur damatligini gorursuz insallah ❤😍
İşte aklı yetiyor ya ondan 😄😄😄çok teşekkür ederim aminnn inşallah 😘🤲😌☺️

Tüm sayfalar yüklendi.