Sünnet 😌😌

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Sünnet 😌😌 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,887 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet 😌😌
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 😍😍 sağlıkla gelsin minnoş
Gerisi kolay ne çabuk 40 gün oldu sünneti bile oldu anlamadım valla çok çabuk geçiyor zaman
Eşim bakamadı hiç odaya girmedi ben videosunu resimleri ni bile çektim anı kalsın diye sizin eşiniz siz nasılsınız bu konuda 😃
Vala benim esim de dayanamaz boyle seylere ama bilmem bakalim ne yapacak 🤭 benim de bebeklerimize o ilk aşılarini yaparlarken bile icim gidiyor ama gene de biz anneler daha dayanikliyiz🤗

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Gizem gögüs kafesin altında batma vardı ya 3 gün önce acile gittim dayanamıyorum sanki bıçak batırıp gitmişlerdi doktor herşey güzel sadece magnezyum yazdı
Canim o bendede oluyo ozelikle sağ taraf magnezyum günde ikidefa al dedi doktor süt ve yoğurt tuket birde bebisler büyüdü ya doğum pozisyonu aldığı için ayaklar yukarıda itiyorlar daha çok ağrı oluyo

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Canim o bendede oluyo ozelikle sağ taraf magnezyum günde ikidefa al dedi doktor süt ve yoğurt tuket birde bebisler büyüdü ya doğum pozisyonu aldığı için ayaklar yukarıda itiyorlar daha çok ağrı oluyo
Ben ölecektim dedim herif ben ölüyorum kalk gidek doktor baktı magnezyum verdi suya katıp içiyorum bir kere

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar