Survivor'da erkekler göz banyosu yapar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki Konular & Haberler kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Survivor'da erkekler göz banyosu yapar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,169 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki Konular & Haberler
Konu Başlığı Survivor'da erkekler göz banyosu yapar
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Gebe23

Kayıtlı Üye
rank
Tv dekılere baksalar ne olcak kı yanı önemlı olan yanındayken dısarda baskasına bakması yoksa tv de bakmıs bakmamıs cokta benım acımdan umursamam. Ne kadar sıkarsanız o kadar yapar yasak olan cazıp gelır yapmıcak olan da zaten her türlü yapmaz bu benım fikrim.

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Tv dekılere baksalar ne olcak kı yanı önemlı olan yanındayken dısarda baskasına bakması yoksa tv de bakmıs bakmamıs cokta benım acımdan umursamam. Ne kadar sıkarsanız o kadar yapar yasak olan cazıp gelır yapmıcak olan da zaten her türlü yapmaz bu benım fikrim.
Cnm benim sıktım bunalttim yok yapacak bir tip deil ama ben bakmasindan raahtsiz oluyorum defalarca dedim kendisine yoksa çok baskı yapan bir kisilim yok içinde yok ben 50 sıkayim harama el sürmez o konuda güvenim sonsuz ama bakmasa işte ben robot olsun demiyom ama illa göz teması oluyo

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum tv dekindende kıskanma kendine zarar verirsin orda bakmasa telefondan illaki bakar. Erkek milleti işte sen ne dersen tersini yapıyorlar ayrıca kıskandığını belli ettiğin taktirde daha çok yapmak ister otur sende erkekleri izle :)

Kızlar kocalariniz bu akşam ekranlara bakar artık Survivor'da açık saciklar çok ya bizde onu izliyoz vay anasını bu işin
Valla benim eşim izlemiyor sevmiyor ben sadece arada izliyorum canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hele yazın kızlar özellikle açık kısa şort göbek açanlara bir yere gitsek bakiyo AVM filan çarşıya filan işte çok uzun bakmiyo öle göz gezdirip kafasını ceviriyo ben kaç defa uyardım benim içimde kötülük yok sen onlar gibi giyme ben o an biseye bakiyom onlar ordan geciyo isim bile olmaz dedi kaç defa dedim artık son çare acilmak tabiki edebimle kısa şort göbek açık tişörtler giyicem denizde hamile mayosu giycem napim kızlar cagresizim çok korkuyorum biliyo musunuz kocam baskasina gidicek diye önlem almak başta şart başı boş birakilmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allh var eşimin bir capkinli video izledi yok çok şükür ama disardada öle bakiyo niye bakiyon dedimde ben askeri personelim yanımdaki ne ne ci bakarim buna karisaman dedi susturdu
Bizim gözümüz bir erkeğe kaysa yanlışlıkla hemen sen ona niye bakıyorsun hayırdır filan diyorlar ama kendileri resmen kızların içlerine düşecek

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kocalariniz bu akşam ekranlara bakar artık Survivor'da açık saciklar çok ya bizde onu izliyoz vay anasını bu işin
İuiki evde tv yok eşim kitap okurken ben ablamla yazışıyordum ona bile kızıyor konuş kapat akşam boyunca telefon elinde hiç hoş olmuyorsun diyor bende can sıkıntısı bu aralar kafamı toplayınca kitap kurdu halime dönerim umarım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar