Süt alerjisinde ek gıdaya geçiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Süt alerjisinde ek gıdaya geçiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,326 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt alerjisinde ek gıdaya geçiş
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu iletin Bi testte çıkanı var Bi çıkmayıp yinede olanı bnm kızımın testlerde çıkmamasına ragmen alerji vardı iki aylıkken kan gelmeye başladı sonra döküntüleri hala devam ediyor yorgun Bi şekilde cildi egzama gibi düşün doktor bni diete soktu tabi sütü kestik olmadı sonra yumurtayı kesince kan falan gitti bnden de neredeyse kırmızı etide keseceklerdi kızımın gelişimi tamamen durdu o zamanları hiç kilo almadan geçirdik çok zordu ben iki yıl emzirdim ve yumurta süt bulunan hiçbirşey yeyip içmedim paketli ürünler abur cubur denilen şeyler hepsi yumurta içeriyor dışarıdan hiçbirşey tüketmedim bana bu alerji testte çıkmadığı için iki üç yasında geçecek dedi Dr ve gerçekten üçte geçti ama cilt problemlerimiz devam ediyor testte çıkan daha zor geçiyormuş ondan sordum test yapıldı mı diye
Yaa bu illet neymiş be bide doktoru diyoki kilosu iyi ek gıdaya başlama zaten kilo alamıycak adamda kilo verdirme derdinde

Emine zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bu illet neymiş be bide doktoru diyoki kilosu iyi ek gıdaya başlama zaten kilo alamıycak adamda kilo verdirme derdinde
Bı her çocukta aynı olmuyor seninkinin durumu iyi demek ki benm komşumun oglu dada vardı onunki tosun gibiydi maşallah ama bizde böyle oldu sana diyeceğim çabukta geçebilir uzunda sürebilir rabbim hepsine şifa versin çok zor bunla ugraşmak ben şimdi ikincide çıkar diye çok korkuyorum bnm kızım o mamaları falan yeseydi belki kilo olımı dğzelirdi ama agzına sürmedi aynı zamanda diyetisyenin verdigi tariflerideçocuk tam ek gıda döneminde yemek yemekten nefret etti şimdi hala yemegi kendi oturup Bi rızasıyla yemez ozaman lar çok zorladıgım için kızım nefret etti bende o yemedikçe hep ugraştım sonuç daha kötü oldu anlcn

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bı her çocukta aynı olmuyor seninkinin durumu iyi demek ki benm komşumun oglu dada vardı onunki tosun gibiydi maşallah ama bizde böyle oldu sana diyeceğim çabukta geçebilir uzunda sürebilir rabbim hepsine şifa versin çok zor bunla ugraşmak ben şimdi ikincide çıkar diye çok korkuyorum bnm kızım o mamaları falan yeseydi belki kilo olımı dğzelirdi ama agzına sürmedi aynı zamanda diyetisyenin verdigi tariflerideçocuk tam ek gıda döneminde yemek yemekten nefret etti şimdi hala yemegi kendi oturup Bi rızasıyla yemez ozaman lar çok zorladıgım için kızım nefret etti bende o yemedikçe hep ugraştım sonuç daha kötü oldu anlcn
Çok sıkıntı yaa. Allah yardımcımız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.