Süt korur mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Süt korur mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,364 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süt korur mu ?
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan dogum yaptım 2 ay olucak 10 gün sonra hala adet olmadım geçenlerde 1.2 kere afedersiniz akıntıyla böyle kahveye dönük geldi bidaha yok ama kahvede değildi tam süt korur diyorlar gelmiyorsa öyle mi ?
Süt koruma hikaye bide canım 7 8 ay adet olmaman normal bazı kadınlar hemen olmuyor sen tedbirini al çünkü yaraların iyileşmeden hamile kalırsan sıkıntı olur

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de sezeryan doğum yapalı 5 ay oldu lohusaligimdan sonra daha geçen adet oldum bende senin gibi arada akıntı gibi oldu ama devamı gelmemişti daha yeni oldum sütün koruması pek güvenilir değil canım sen yine de korun
Korunuyorumda adet olmadım diye korktum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal bnce süt koruması var bu kişiden kişiye değişir. Bni bı yıl korudu süt ondna sonra adet oldum bnm ailemde sadece bn ve ablam oyle bni sadece bı yıl koruudu ablam emzirdigi sürece adet görmez yalan degil yani
Bende öyle biliyorum

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Guvenme kuzum o laflaraaa sakinnnn al tedbirini
bencede
Aynen öyleymiş korktum Bende sağlık ocağındaki hemşireye sordum kadın dogumcuyla gorus dedi ama gerek yok sanırım

Eşim alıyor tedbiri artık napalim 🤭🤭😄
eşlere güven olmuyo bu zamanda gulum😉 bence sen tetbirini al ben eşimin istemedigini düşunuyodum ama sonuç hamileyim eşim istiyomuş 🤣ben istemedigim icin bana cocuk istedigini söylememiş bence sen yaa sprel tak ya prezervatifle korunsun eşin🙂🤔🤭🤭

bencede

eşlere güven olmuyo bu zamanda gulum😉 bence sen tetbirini al ben eşimin istemedigini düşunuyodum ama sonuç hamileyim eşim istiyomuş 🤣ben istemedigim icin bana cocuk istedigini söylememiş bence sen yaa sprel tak ya prezervatifle korunsun eşin🙂🤔🤭🤭
sonuçta cocugu yapan onlar 🤣

Korunuyorumda adet olmadım diye korktum

Bende öyle biliyorum
bencede

sonuçta cocugu yapan onlar 🤣
Ya doktor sezeryan olanlara 3 ay zaman koydu bana 3 aydan sonra izin veriyorum spirala dedi.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ya doktor sezeryan olanlara 3 ay zaman koydu bana 3 aydan sonra izin veriyorum spirala dedi.
hııı anladim canm cok dikkat et sut korur diye ihmali elden birakma canm sen yine tedbirini al takdir allahtan

Eşim korunuyorda adet neden olmadım ki
ben ilk cocugumda 7 ay adet görmedim ikinci cocugumda 4 ay adet görmedim normaldir adet olmaman vucut kendini anca toparliyodur ama ihmali elden birakma sen yine

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar