Süte alerjide ilk deneme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Süte alerjide ilk deneme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,328 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süte alerjide ilk deneme
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4175
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak dun larene babasi cok az makarna vermis larenin de yumurtaya karsi alerjisi oldugu icin direk sabaha kadar yuzu bu hale geldi benim bildigim diskida mukus olmasi alerjisinin reaksiyon gostermesi çünkü ilk larenin alerjisinin tespiti diski cunku biz kanli mukusla diskidan dolayi hastaneye muraccat ettik ve testler yapıldı alerjik.biir bebek oldugu cikti
Nedir bu alerji den çektiğimiz geçmiş olsun canım ya 🙄

Kızlar oğlumun süt alerjisi vardı Doktor tavsiyesiyle Bugün ilk defa deneme yaptım 30 dakika oldu yoğurt verili herhangi bir tepki yok acaba kaç saat sonra alerji yapmaya başlar ya da alerji yapmadığını nasıl anlayabilirim Normalde yüzünde sivilce çıkıyor acaba bu sefer farklı bir tepki gösterebilir mi yani vücudunda pişik gibi
Geçmiş olsun canım bizimkinin direk yuzunde kızarıklık cikiyo ve durmadan kaşıyor yüzünü 🥺

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Nedir bu alerji den çektiğimiz geçmiş olsun canım ya 🙄

Geçmiş olsun canım bizimkinin direk yuzunde kızarıklık cikiyo ve durmadan kaşıyor yüzünü 🥺
Ben anlamam ya bu alerji nedir insaALLAH geçer

Cnm anlıyorum seni bende çok pehriz tuttum kendim oğlum felan ama şükür geçti sabır et cnm gecer
İnşaALLAH canim🤲🏻😍

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum ya bizim de öyle Şu an 9,5 aylık ve hala devam ediyor ve ekstradan da bazı şeyleri alerjisi olabileceğini söylediler Yani bu yün Temizlik Ürünleri bunun içinde öbür ay Ankara'ya gideceğiz bakalım ne olacak
Benimki daha 2 aylık işte 6. Ayda test yapıyorlar sanırım daha bekliycez☹

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar oğlumun süt alerjisi vardı Doktor tavsiyesiyle Bugün ilk defa deneme yaptım 30 dakika oldu yoğurt verili herhangi bir tepki yok acaba kaç saat sonra alerji yapmaya başlar ya da alerji yapmadığını nasıl anlayabilirim Normalde yüzünde sivilce çıkıyor acaba bu sefer farklı bir tepki gösterebilir mi yani vücudunda pişik gibi
Canım aşırı ağlar ise sancı gibi belirtiler verirsee kanlı veya sümüklü diski yapar ise cildinde herhangi bir kızariklik veya geçmeye öksürük büyük akıntısı bilr alerjiden kaynaklı olduğunu gösterir gün boyu takip et gözlemle

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım aşırı ağlar ise sancı gibi belirtiler verirsee kanlı veya sümüklü diski yapar ise cildinde herhangi bir kızariklik veya geçmeye öksürük büyük akıntısı bilr alerjiden kaynaklı olduğunu gösterir gün boyu takip et gözlemle
Şuanlik çok şükür birşeyi yok canim karni sanci yaptığını nasil anlıcam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar