Sütü artırmak için ne yapmalıym

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ozge03 tarafından oluşturulan Sütü artırmak için ne yapmalıym başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,270 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütü artırmak için ne yapmalıym
Konbuyu başlatan Ozge03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sütüm çok az ne yapablrm
Merhaba canım sütüm az demeyi bırak sütün çoğalır. Hatta kendini sütüm çok diye şartlayabilirsin tüketrceğin besinler sadece sütün kalitesini etkileyecektir. Prolaktin hormonu beyinde üretildiği için sütün üretimi yine senin beyninle vereceğin komuta bağlıdır. Birde bebeğin kaç günlük. Sıkıntı yapma çoğalıyor sütğm diye şartla kendini çevrende sütğn az sütünün kalitesi kötü vs diyenler varsa onlarada kulağını tıka. Sütün çoğalacak merak etme

Ozge03

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım sütüm az demeyi bırak sütün çoğalır. Hatta kendini sütüm çok diye şartlayabilirsin tüketrceğin besinler sadece sütün kalitesini etkileyecektir. Prolaktin hormonu beyinde üretildiği için sütün üretimi yine senin beyninle vereceğin komuta bağlıdır. Birde bebeğin kaç günlük. Sıkıntı yapma çoğalıyor sütğm diye şartla kendini çevrende sütğn az sütünün kalitesi kötü vs diyenler varsa onlarada kulağını tıka. Sütün çoğalacak merak etme
26 günlük bebeğim emmio sağma yapıom hergn ve mama takviyesi var

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
26 günlük bebeğim emmio sağma yapıom hergn ve mama takviyesi var
Tamam canım memen çok sertse bebek tutmak istemez sağıp biraz yunuşattıktan sonra vermeyi dene kanalların daha yeni açılıyor panik yapma. Taş gibi olursa bebek tutmakta çok zorlanıyor. Ayrıca sağım sürelerini yakın tut çıkan sütü kaşık şırınga ile ver 1 hafta sık aralıkla sağdıktan sonra sağımı kes. Bu sefer de sütün azar mastit olabilirsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle doğru denedim ve farkı gördüm 🥰

Ozge03

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım memen çok sertse bebek tutmak istemez sağıp biraz yunuşattıktan sonra vermeyi dene kanalların daha yeni açılıyor panik yapma. Taş gibi olursa bebek tutmakta çok zorlanıyor. Ayrıca sağım sürelerini yakın tut çıkan sütü kaşık şırınga ile ver 1 hafta sık aralıkla sağdıktan sonra sağımı kes. Bu sefer de sütün azar mastit olabilirsin
Yaa sağol canm ölede deniyim

Tüm sayfalar yüklendi.