Sütü artırmak için ne yapmalıym

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ozge03 tarafından oluşturulan Sütü artırmak için ne yapmalıym başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,265 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütü artırmak için ne yapmalıym
Konbuyu başlatan Ozge03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Oksitosin diye bi masaj var canım eşine yada ailenden birine yaptır videolarını izleyip. Çok işe yaradığını söylüyorlar.

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sütüm çok az ne yapablrm
Canım bol bol şerbetli tatlılar ye kek meyve suyu günde 2 3 bardak rezene iç su icmeyi ihmal etme susamasan bile 2 3 bardak su iç benim 2 bucuk aylık bebegim var haftaya 3 aylık olacak sadece anne sütüyle besleniyor. Oğlum da 7 yasında 2 yasına kadar emzirmistim sütüm az deme bol bol emzir sütün artacak eminim

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Cnm şimdi sana bir tarif vercem yap faydasını görürsün 3tane orto boy soğan bunlai doğra sarrana kadar kavur sonra 1 kaşık un 1 bardak süt sonra birazda su koy kaynat blendirdan geçir sütun nasıl artıyor gör dene cnm.
Gerçekten de artıyor mu bende denemek istiyorum inşallah faydasını görürüm mamaya başladım Allah razı olsun denemediğim kalmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar sütüm çok az ne yapablrm
Bende senin gibi süt konusunda muzdaribim Bende herseyi denedim şimdi mama veriyorum ama içim acıyor çok üzülüyorum Rabbım şu mübarek günde evlatlarımızın rızkını artırsın inşallah canım benim 🤲 Amin

Son düzenleme:

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten de artıyor mu bende denemek istiyorum inşallah faydasını görürüm mamaya başladım Allah razı olsun denemediğim kalmadi

Gerçekten de artıyor mu bende denemek istiyorum inşallah faydasını görürüm mamaya başladım Allah razı olsun denemediğim kalmadı
Mesajınız bir önceki
Cnmmvallahinbn faydasını gördüm inşallah sende görürsün

Mesajınız bir önceki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi Bugü

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank

Amin canım inşallah Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.