Sütüm gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Sütüm gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 962 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm gelmiyor
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardım edin ne olur sütun gelmiyor ve bu durum beni çok üzüyor ne yapacam ne edecem bilmiyorum tatlı yemek süt yapacak şeyler de yiyorum ama çok az geliyor kızım doymuyor mama da vermek istemiyorum emzirmek istiyorum kızımı
Sık sık emzirmen lazım canım sutun gelmesi ıcın emzırdıkten sonra kalanı sagman lazım sut surekli gelımesı ıcın sut artırmak icin de bol su rezene cayi dut incir hurma yesıllık sıcak corba tahin helva bunlar cok sut yapıyor bunlardan tuket

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kendini stres yapma daha çok keser sütünü ne zaman Doğum yaptın ne kadarlık bebeğin kıyamam
18 gün olduk bugün geliyor sütüm ama az çok az doyurmuyor ağlıyor hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sık sık emzirmen lazım canım sutun gelmesi ıcın emzırdıkten sonra kalanı sagman lazım sut surekli gelımesı ıcın sut artırmak icin de bol su rezene cayi dut incir hurma yesıllık sıcak corba tahin helva bunlar cok sut yapıyor bunlardan tuket
Kara mürveri duydun mu ondan kullanıyorum süt arttırıcıymş ama pek görmedim etkisini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kac haftalik? Bebek uyudukca seninde uyuman lazim sut en iyi uykuda toplaniyor.. bol su icmen lazim cunku sutunun cok buyuk bir bolumu sudan olusuyor.. evet recelli ekmek vs artirdigini soyluyorlar ama en etkili iki yol bol su ve uyku..
18 günlük olduk bol bol su içiyorum ama çok üzülüyorum sütüm gelmiyor diye ondan da olabilir mi acaba

Son düzenleme:

Ecemmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardım edin ne olur sütun gelmiyor ve bu durum beni çok üzüyor ne yapacam ne edecem bilmiyorum tatlı yemek süt yapacak şeyler de yiyorum ama çok az geliyor kızım doymuyor mama da vermek istemiyorum emzirmek istiyorum kızımı
Canım bu söylenenlerin etkisi en az 1 haftayı bulur doktorum bana bestlak damla verdi eczanelerde var aynı gün içinde etki ediyor mutlaka ama mutlaka kullan bebeğin daha çok küçük süte çok ihtiyacı var ve uyuuuu

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vermeye çalış canım vere vere gelir bol su iç ceviz dut incir ye yeşil yapraklı sebzeler muz ananas havuç kefir bunlar süt yapıyormuş internette baktım mutlaka dene bana bı den şimdi sipariş ver ceviz dut incir kayısı hurma bunlardan ye yanına köy bol su iç ve emzir canım inşallah gelir süt
Bacim valla bunyeylede alakali bnce birazda bnm yemedigim sey kalmadi sut olsun diye yinede bol bol hic sutum olmuyor yinede her firsatta emziriyorum birkac damla bbilebogazina gitse iyidir bebege

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Duşta gögüslerine sıcak su ile masaj yap ve bebek uyudukca sende uyu bol bol dinlen ev işini falan cok abartma uyu dinlen rezene çayi iç bulgur pilavi ye en önemlisi süreklo su iç elinde siseyle gez ama sürekli ve bol su iç inşallah gelir iyi düşün iyi olsun gelir de gelsin sütüm var de var olur inşallah psikolojikmen yok diye diye sütün çekiliyo.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar