Sütüm gelmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde m3rw31907 tarafından oluşturulan Sütüm gelmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 993 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütüm gelmiyor
Konbuyu başlatan m3rw31907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay Asel Lina

m3rw31907

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar herkese iyi akşamlar. Dün doğum yaptım sezeryan oldu. Normal olcak diye öncesinde suni sancı verdiler. Fakat sütüm gelmiyor ne yapmam lazım acil destek lütfen 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar herkese iyi akşamlar. Dün doğum yaptım sezeryan oldu. Normal olcak diye öncesinde suni sancı verdiler. Fakat sütüm gelmiyor ne yapmam lazım acil destek lütfen 🙏
Öncelikle gözün aydın canım Allah sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏 bebiş sağlıkla doğduktan sonra doğumun nasıl olduğu çokta önemli değil bence, iyiyseniz ikinizde takma kafana hiç onu. Genelde sıcak bi duş aldıktan sonra gelir canım ama olmazsa da süt yapıcı bitki çayları vs şeyler var bi dene istersen

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Size şimdi bebek sarılık olmasın diye mama verdirirler , o mamayı biberonla vermeyin . İğnesiz şırınga ya çekin , bebek memenizi emerken agzının kenarından sızdırarak içirin ona . Hem karnı doyar hem de memeniz emilir . Emilen meme açılıyor kısa sürede ben ve bir arkadaşım bu yöntemi kullandık kisa zamanda süt geliyor

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Size şimdi bebek sarılık olmasın diye mama verdirirler , o mamayı biberonla vermeyin . İğnesiz şırınga ya çekin , bebek memenizi emerken agzının kenarından sızdırarak içirin ona . Hem karnı doyar hem de memeniz emilir . Emilen meme açılıyor kısa sürede ben ve bir arkadaşım bu yöntemi kullandık kisa zamanda süt geliyor
Bnm de doğumdan sonra sütüm gelmemişti bu doğumda deniyecem bilgi için teşekkür ederim 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar