Sorum var Sütün tadı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Sütün tadı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 981 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütün tadı?
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
K

Kıyamam ya 😔 nefesi değince gelir diyorlar senin şimdi bile gelebilir relaktasyon diyorlar buna YouTube bak emzirmek istiyosan dene günde 8 10 kere bebeğin dili değince ve anneyle bebek ten tene temas yapınca falan beyne sinyal gidiyor süt geliyor diyor doktorlar hatta evlat edinen kadınların bile sütü gelmiş bu yolla
Ooo bayağı araştırmacı bir yapın var sevdim seni 🥰😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

13 gun yogun bakimda kaldi canim o zamana kadar sutum kesildi mama ile besledim
Keşke sağsaydin her gün 🌷

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
K

Kıyamam ya 😔 nefesi değince gelir diyorlar senin şimdi bile gelebilir relaktasyon diyorlar buna YouTube bak emzirmek istiyosan dene günde 8 10 kere bebeğin dili değince ve anneyle bebek ten tene temas yapınca falan beyne sinyal gidiyor süt geliyor diyor doktorlar hatta evlat edinen kadınların bile sütü gelmiş bu yolla
canim artik gec kizim 11 aylik hic emek isdemez bunan sonra olsun uzulme benim icin bitanem😘insallah senin guzel fazla sutun gelir bebegin doyar😘

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ooo bayağı araştırmacı bir yapın var sevdim seni 🥰😄😄

Keşke sağsaydin her gün 🌷
sagiyordum askim sagdigim halda kesildi bide ben kizim yogun bakimda oldugda cok agliyordum stres kecriyordum doktor stres yuzundende kesle bilir dedi

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Valla çocuğun aç olunca sütün de gelmeyince hiç ıyyy olmuyo

Emmedi mi uğur böceğin 😟

Mecbur kalınca her şey yapılıyor her şey miniklerimiz iyi olsun diye işte 🥲 bendeki tuhaf demek 😟

Ben sağdım bir damlasına bakabildim anca ama çok belliydi o yüzden emmiyor demek 😔
Aynen kuzum benim ki Bide İlk hafta kuvezde kalmıştı hemşireler süt bekliyodu her yolu denedim sonra aklıma öyle yapmak geldi önce dedim deli msn 😅 sonra baktım süt gelio

Emmedi mi uğur böceğin 😟

Mecbur kalınca her şey yapılıyor her şey miniklerimiz iyi olsun diye işte 🥲 bendeki tuhaf demek 😟

Ben sağdım bir damlasına bakabildim anca ama çok belliydi o yüzden emmiyor demek 😔
Aynen kuzum benim ki Bide İlk hafta kuvezde kalmıştı hemşireler süt bekliyodu her yolu denedim sonra aklıma öyle yapmak geldi önce dedim deli msn 😅 sonra baktım süt gelio

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar