Sorum var Sütün tadı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Sütün tadı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 980 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütün tadı?
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Valla çocuğun aç olunca sütün de gelmeyince hiç ıyyy olmuyo
İyi akşamlar kızlar sütünün tadını merak edip bakan var mı kızım sol mememi pek emmiyor bugün merak ettim baktım tadına acı ve tuzlu geliyor diğeri şekerli. Normal mi bu?
Bak şimdi benimde kafama takıldı benim oğlanda solu emmek istemiyo emziremiyorum ama geceleri emiyo ben hep tersine geliyo diye düşünmüştüm

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yaa acaba soldakini tam boşaltmiyor olabilirmisinn kuzum
Bilmiyorum ya inşallah o yüzdendir valla pompayla gezerim evde 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ooo bayağı araştırmacı bir yapın var sevdim seni 🥰😄😄

Keşke sağsaydin her gün 🌷
Her yerden bebek doymuyor diye psikolojik şiddet görünce mecburen araştırıyorum 😵‍💫 kimseye kolay kolay soru sormuyorum saçma sapan yöntemler duydum bir bilsen neler var neler çevremde herkes alaylı prof maşallah halbuki kendi ağzıyla biri demişti biz çok günahtık bebeklerimiz ağlamaktan sesi düşerdi gazı olduğunu bilmezdik diye 🤣🤣 bir buraya post açıyorum bir de YouTube'daki kesin sağlıkçı olan kişilerden araştırıyorum ne nedir diye

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Valla çocuğun aç olunca sütün de gelmeyince hiç ıyyy olmuyo

Aynen kuzum benim ki Bide İlk hafta kuvezde kalmıştı hemşireler süt bekliyodu her yolu denedim sonra aklıma öyle yapmak geldi önce dedim deli msn 😅 sonra baktım süt gelio

Aynen kuzum benim ki Bide İlk hafta kuvezde kalmıştı hemşireler süt bekliyodu her yolu denedim sonra aklıma öyle yapmak geldi önce dedim deli msn 😅 sonra baktım süt gelio
Olabilir canım ben yapmadım 🤩

Her yerden bebek doymuyor diye psikolojik şiddet görünce mecburen araştırıyorum 😵‍💫 kimseye kolay kolay soru sormuyorum saçma sapan yöntemler duydum bir bilsen neler var neler çevremde herkes alaylı prof maşallah halbuki kendi ağzıyla biri demişti biz çok günahtık bebeklerimiz ağlamaktan sesi düşerdi gazı olduğunu bilmezdik diye 🤣🤣 bir buraya post açıyorum bir de YouTube'daki kesin sağlıkçı olan kişilerden araştırıyorum ne nedir diye
İyi yapıyorsun canım araştırmak en iyisi ❤️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
M

Migdesiniz bulamadınmı ya bende bazen merak ediyorum ama migdem kaldırmaz 😁
Ben bebeğim için her şeye dayanırım ki mide bulandıracak bir şey değil bence öyle olsa Rabbim böyle bir mucizeyi nasip etmezdi azıcık parmağın ucuna damlatıp bakmakta bir şey yok bence

Kızlar ıyy mıyy yazanlar olmuş ama böyle çaresizliği Allah kimsenin başına vermesin haram değil zehir hiç değil elhamdülillah siz de bebekleriniz hiç emmiyorsa dert etmez miydiniz problem nedir ki minicik can hiç yanaşmıyor demez miydiniz annelik bu yürek dayanmıyor

Bebegim ikisinide lakir lakir iciyor canim hic bakmadimm
Ne güzel canım maşallah size 🥰🥰

canim artik gec kizim 11 aylik hic emek isdemez bunan sonra olsun uzulme benim icin bitanem😘insallah senin guzel fazla sutun gelir bebegin doyar😘
Amin canım benim ne güzel yazmışsın Allah razı olsun bebişlerimizin rızkı bol olsun inşallah 🥰🥰

Son düzenleme:

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ben bebeğim için her şeye dayanırım ki mide bulandıracak bir şey değil bence öyle olsa Rabbim böyle bir mucizeyi nasip etmezdi azıcık parmağın ucuna damlatıp bakmakta bir şey yok 🥰
Evet tabi insan bebeği için dayanır ben normal süt bile içmiyorum oyuzden migdem kaldirmaz söz konusu evlatsa baska tabi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
M

Migdesiniz bulamadınmı ya bende bazen merak ediyorum ama migdem kaldırmaz 😁
Bulandı canım ama ben mecburiyetten tadına baktım çünkü oğlum çok huzursuzdu doymadığımdan şüphe ettim sütüm az mı geliyor diye baktım

Şimdi durum nasıl kuzum

Meme nasıl tam boşaltılır canım ben bilmiyorum
Yani her memeyi 20 dk emzirmrn lazım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar