Sütün yetip yetmediği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Sütün yetip yetmediği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 753 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sütün yetip yetmediği
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim hep beni emmek istiyor acaba doymuyor mu sütümün yetip yetmediği nasıl anlarım ilk doğduğu gün 8 kez kaka yaptı sık sık emziriyorum
8 kez yapıyor yetiyor demek ama keyfi de emiyorlar bence çok tecrübem yok bende yeniyim ama 😇 yengem ölçüp yetip yetmediğini söylüyorlar dedi hastaneden galiba istersen yaptır ama bence yetiyordur

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim hep beni emmek istiyor acaba doymuyor mu sütümün yetip yetmediği nasıl anlarım ilk doğduğu gün 8 kez kaka yaptı sık sık emziriyorum
Sık sık emzirmen çok normal bebiş seni istiyor senin kokunu almak senin kucağında olduğunu hissetmek istiyor bunun içinde sürekli emiyor gazını çıkardığın sürece emzir canım bende ilk kızımda öyleydim ayrılmıyordu emmesede ağzına alıp bekliyordu

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de oyle kuzum memede uyumaya bayılıyor o senin kokunu istyor annesi😍
Teşekkürler canım çok rahatladım bu mesajına 💕💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet çünkü aç zannedip kucağıma aldım emmesi ama sustu hemen uyudu öyle kucağımda şuan bile kucağımda uyuyor fıstıkim😍👶

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de oyle kuzum memede uyumaya bayılıyor o senin kokunu istyor annesi😍
Oy kurban olayım ben onaaaa 😍😍😍

Sık sık emzirmen çok normal bebiş seni istiyor senin kokunu almak senin kucağında olduğunu hissetmek istiyor bunun içinde sürekli emiyor gazını çıkardığın sürece emzir canım bende ilk kızımda öyleydim ayrılmıyordu emmesede ağzına alıp bekliyordu
Aynen öyle canım mememi veriyorum sonra emmiyor gerçekten

8 kez yapıyor yetiyor demek ama keyfi de emiyorlar bence çok tecrübem yok bende yeniyim ama 😇 yengem ölçüp yetip yetmediğini söylüyorlar dedi hastaneden galiba istersen yaptır ama bence yetiyordur
Neyi ölçüyor anlamadım canım

Neyi ölçüyor anlamadım canım

Rabbim bütün hamile annelere su yaşadığın mutluluğu yaşatsın guzelim okurken benim gözlerim doldu rabbim sağ salim miniklerimize kavuşmayı nasip etsin 🤲🏻 küçük prensesi öp benim yerime annesi ve sıkı sıkı sarıl ❤️
Ayy canım benim aminn 🤲 opemiyorum kıyamıyorum ama kucağımdan indirmek gelmiyor bol bol kokluyorum huzur varya o koku cennet kokusu 👶❣️

Bebeklerimiz sadece acıktığı için değil korktuğunda sıkıldığında kendini güvende hissetmek için bile emmek ister
Anladım şimdi gerçekten de öyle valla 👶😂

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.