suu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan suu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,049 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı suu
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esrabeyza

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
kızlar benim bebeğim 37 günlük sadece anne sütü veriyorum ama etrafındakiler su vermemi söylüyor sizce su vermelimiyim günde bir çay kaşığı aklım çok karıştı tecrübeli anneler lütfen bana yardım edin siz bebeğinizi su verdiniz mi ne zaman verdiniz
Valla balım benim aile hekimine ki eve bana bebek doğunca ilk 6 ay anne sütü hariç hiç bir şey verme su bile verme dedi.

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
kızlar benim bebeğim 37 günlük sadece anne sütü veriyorum ama etrafındakiler su vermemi söylüyor sizce su vermelimiyim günde bir çay kaşığı aklım çok karıştı tecrübeli anneler lütfen bana yardım edin siz bebeğinizi su verdiniz mi ne zaman verdiniz
Günlük bir çay kaşığı su ver sen canım burda bı anneden duymuştum bebeğine 40 günlüktü bebeğine su vermediği için bebeğin vucudu susuz kalmıştı hastanede yattığını söylemişti seni emsede bir çay kaşığı sudan hiç bir zararı olmaz 😘

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Anne sütünün yüzde 80 i su zaten formül mama ile beslenen bebeklerde bile doktor gerekli görmediği zaman su verilmez ilk 6 ay

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2 çocuğum var 3. Hamileyim ikisinde de aklıma estikçe ağızına kaşıkla veriyordum.istese iciyo zaten istemese icmiyrodu ama bazı bebekler hic su içmeyi sevmiyor büyüse bile arada ver bi sakıncası yokki zaten cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım ben doğdugu günden beri veriyorum kayınvalidemler verme şu an suya ihtiyacı yok demişlerdi ama ben gene verdim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim 6 ayna kadar bebeklere su vermek onerilmiyor anne sutunde her wey var diye suya ehtiyac yok)) bebeyime doktorum ilac yazdigi ucun suya katip veriyorum mecbur ilacda kulanmadigin surece canim 6 ayna kadar hic vermee

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Günlük bir çay kaşığı su ver sen canım burda bı anneden duymuştum bebeğine 40 günlüktü bebeğine su vermediği için bebeğin vucudu susuz kalmıştı hastanede yattığını söylemişti seni emsede bir çay kaşığı sudan hiç bir zararı olmaz 😘
Aynen benim doktorum su vermemi söyledi susuz kalır demişti. Bende veriyorum.

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen benim doktorum su vermemi söyledi susuz kalır demişti. Bende veriyorum.
En doğrusu bu zaten canım sağlık ocağındaki ebelere kalırsa çocuklar susuzluktan harap oluyorlar ve anneler bunu anlayamıyor bende ilk oğluma doğduğu günden su vermiştim metin hocam önermişti çok şükür vücududa susuz kalması bağırsak sorununda yaşamadık

Tüm sayfalar yüklendi.