suu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan suu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,054 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı suu
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esrabeyza

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
kızlar benim bebeğim 37 günlük sadece anne sütü veriyorum ama etrafındakiler su vermemi söylüyor sizce su vermelimiyim günde bir çay kaşığı aklım çok karıştı tecrübeli anneler lütfen bana yardım edin siz bebeğinizi su verdiniz mi ne zaman verdiniz
Bebeğine su verirsen yani midesini su ile doldursan seni daha az emecek, daha az anne sütü alacaktır. Mideleri zaten küçücük olduğu için bizim gözümüze batmayan miktarlar onların kendini tok hissetmesine sebep oluyor. Kendin bol bol su iç ki sütünden geçen su bebeğine yetsin 👍🏻

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
kızlar benim bebeğim 37 günlük sadece anne sütü veriyorum ama etrafındakiler su vermemi söylüyor sizce su vermelimiyim günde bir çay kaşığı aklım çok karıştı tecrübeli anneler lütfen bana yardım edin siz bebeğinizi su verdiniz mi ne zaman verdiniz
Canım ben doğduğu günden beri her emzirdikten sonra bir çay kaşığı veriyorum hem ağzı sütten durulanıyor ve daha az pamukçuk oluyor sana kalmış canım kimisi veriyor kimisi vermiyor bana göre bebekte olsa onunda içmesi lazım.

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegimde 50 günlük günde 1 cay kaşığı veriyorum ben bi sıkıntı da yok sukur

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben doğduğu günden beri her emzirdikten sonra bir çay kaşığı veriyorum hem ağzı sütten durulanıyor ve daha az pamukçuk oluyor sana kalmış canım kimisi veriyor kimisi vermiyor bana göre bebekte olsa onunda içmesi lazım.
bencede bende öyle düşünüyorum yaa👶🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğine su verirsen yani midesini su ile doldursan seni daha az emecek, daha az anne sütü alacaktır. Mideleri zaten küçücük olduğu için bizim gözümüze batmayan miktarlar onların kendini tok hissetmesine sebep oluyor. Kendin bol bol su iç ki sütünden geçen su bebeğine yetsin 👍🏻
oda mantıklı aslında 🤔

oda mantıklı aslında 🤔

Cnm normalde verilmez deniliyor 6 aylık olana dek.. ama bizim buralarda bebeğe su verilir ve hiç bı zararı yok yani ☺️
bencede kimse 6 ay beklemez😇😇😇

Cnm normalde verilmez deniliyor 6 aylık olana dek.. ama bizim buralarda bebeğe su verilir ve hiç bı zararı yok yani ☺️
bencede kimse 6 ay beklemez😇😇😇

teşekkürler canım veeririm bugün artık

teşekkürler canım vericem valla

ne kadar veriyorsun cnm

ne kadar veriyorsun cnm
verdim Canım istemiyor yüzünü buruşturdu😅😅

Son düzenleme:

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi online gebe eğitim dersinden çıktım anne sütünde zaten su varmış hiç bir şekilde bebeğin suya ihtiyacı olmuyormuş en azından ek gıdaya geçene kadar araştırın sağa sola kulak asmayın sakın anne sütünde ne vitaminler var bilgilenmemiz gerekir.

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi online gebe eğitim dersinden çıktım anne sütünde zaten su varmış hiç bir şekilde bebeğin suya ihtiyacı olmuyormuş en azından ek gıdaya geçene kadar araştırın sağa sola kulak asmayın sakın anne sütünde ne vitaminler var bilgilenmemiz gerekir.
teşekkürler canım zaten istemedi suu bende YouTubede Bir doktor var onu takip ediyorum Osman Gönülal diye oda teklif edin bebeğinize isterse zaten içer icmese zaten ihtiyacı yok diyor bende teklif ettim içmedi 🤣🤗🤗

Anne sütünün yüzde 80 i su zaten formül mama ile beslenen bebeklerde bile doktor gerekli görmediği zaman su verilmez ilk 6 ay
teşekkürler canım 🌹

Anne sütünün yüzde 80 i su zaten formül mama ile beslenen bebeklerde bile doktor gerekli görmediği zaman su verilmez ilk 6 ay
teşekkürler canım 🌹
Benim bebegimde 50 günlük günde 1 cay kaşığı veriyorum ben bi sıkıntı da yok sukur
bende verdim yuzunu buruşturdu istemiyor agzini sımsıkı sıkmış açmıyor bilee🤣🤣

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
teşekkürler canım zaten istemedi suu bende YouTubede Bir doktor var onu takip ediyorum Osman Gönülal diye oda teklif edin bebeğinize isterse zaten içer icmese zaten ihtiyacı yok diyor bende teklif ettim içmedi 🤣🤗🤗

teşekkürler canım 🌹

teşekkürler canım 🌹

bende verdim yuzunu buruşturdu istemiyor agzini sımsıkı sıkmış açmıyor bilee🤣🤣
Ben versem benim.kizim hepsini içer 🤣🤣

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ilk kizimdada verdim bu begeimde daha 13 günlük hergun olmasa bile bn veriyorum bebeğime ama sadece bir iki damla damlatiyorum ağzına ebeler ilk altı ay hiç bişey vermeyin diyorlar ama bilemiyorum ki yani yinede veriyorum bn susayinca sanki oda çok susamış gibi hissediyorum dediğim gibi ama hergun vermiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.