suu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan suu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,048 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı suu
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esrabeyza

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
kızlar benim bebeğim 37 günlük sadece anne sütü veriyorum ama etrafındakiler su her canlının suya ihtiyacı var. Fakat yeterli miktarda anne sütü ile beslenen bir bebeğin, ilk 6 ay su içmesine gerek yoktur. Çünkü bebeğin gelişimi için ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmesi gerekir ve anne sütünün %80'inden fazlası sudan oluşur. söylüyor sizce su vermelimiyim günde bir çay kaşığı aklım çok karıştı tecrübeli anneler lütfen bana yardım edin siz bebeğinizi su verdiniz mi ne zaman verdiniz

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ilk kizimdada verdim bu begeimde daha 13 günlük hergun olmasa bile bn veriyorum bebeğime ama sadece bir iki damla damlatiyorum ağzına ebeler ilk altı ay hiç bişey vermeyin diyorlar ama bilemiyorum ki yani yinede veriyorum bn susayinca sanki oda çok susamış gibi hissediyorum dediğim gibi ama hergun vermiyorum
aynen ben susayinca oda susamis hissediyorum bide şöyle düşünmek lazim biz büyükler bile 7 24 süt içsek susamazmiyiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

teşekkürler canım 🌹😍

teşekkürler canım 🌹😍

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Y
aynen ben susayinca oda susamis hissediyorum bide şöyle düşünmek lazim biz büyükler bile 7 24 süt içsek susamazmiyiz

teşekkürler canım 🌹😍

teşekkürler canım 🌹😍
Yenidoğan susamıyormuş işte sütün içinde herşey varmış 😅

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank

teşekkürler canım 🌹😍

teşekkürler canım 🌹😍
Rica ederim cnm ne dmk herşey sende bitiyor vermk ye vermemekte sana bağlı artik

Tüm sayfalar yüklendi.