Suyum gelmi ola bilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cahan21 taraf覺ndan oluturulan Suyum gelmi ola bilir mi? bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 1,204 kez g繹r羹nt羹lenmi, 19 yorum ve 0 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Suyum gelmi ola bilir mi?
Konbuyu balatan Cahan21
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan C覺narserap

Cahan21

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
8 Nisan 2021
Hay覺rl覺 akamlar k覺zlar bir sorum olucak. Ben az 繹nce farketdim sanki suyum geliyor bez kullan覺yorum 覺slanm覺d覺 suyum gelmi ola bilir mi? 35 haftalik gebeyim bu haftalarda doum ola bilir mi?

elifsu ecrin ada

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
4 ubat 2021
Hay覺rl覺 akamlar k覺zlar bir sorum olucak. Ben az 繹nce farketdim sanki suyum geliyor bez kullan覺yorum 覺slanm覺d覺 suyum gelmi ola bilir mi? 35 haftalik gebeyim bu haftalarda doum ola bilir mi?
Olabilir canm baksan devam ederse direk hastaneye git ama devam覺 yoksa ak覺nt覺da olbilir

Cahan21

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
8 Nisan 2021
Olabilir canm baksan devam ederse direk hastaneye git ama devam覺 yoksa ak覺nt覺da olbilir
Ak覺nt覺da var fosfor sar覺s覺na benzer drum bana aklnt覺n覺n normal olduunu s繹yledi. Az 繹nce bakt覺m ak覺nt覺yla berabarr suda var 癟ok korkuyorum amma ar覺m yok Doum yaklam覺 ola bilirmi?
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Olabilir cnm hala geliyor mu
Az az geliyor aklnt覺yla beraber

elifsu ecrin ada

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
4 ubat 2021
Ak覺nt覺da var fosfor sar覺s覺na benzer drum bana aklnt覺n覺n normal olduunu s繹yledi. Az 繹nce bakt覺m ak覺nt覺yla berabarr suda var 癟ok korkuyorum amma ar覺m yok Doum yaklam覺 ola bilirmi?
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Az az geliyor aklnt覺yla beraber
Benimde anlat覺覺n gibiydi canm akam balad覺 bn 繹le hastaneye gittim a癟覺lmam vard覺 sanc覺 yoktu suni sanc覺yla dourdum

Hilalll

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
21 ubat 2021
Ebem bana sar覺 ak覺nt覺 olursa bekleme hemen gel demiti. Seninki neden 繹yle Bi ey dedi anlamad覺m

C覺narserap

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
15 Nisan 2021
Can覺m bende 33 haftaligim ge癟en g羹n baya bacaklarimdan aa覺ya kadar akt覺 癟ok korktum hastaneye gittim suyum deilmi bask覺dan dolay覺 idrar ka癟覺rm覺 olabilirsin dedi doktor ama 3 g羹nd羹r a覺r覺 isal var zarar覺 olurmu acaba yar覺n sabah kontrolum var bakal覺m ne diyicek doktor erken doum riskim var bebeim 癟ok kasiliyor icimde

elifsu ecrin ada

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
4 ubat 2021
Can覺m bende 33 haftaligim ge癟en g羹n baya bacaklarimdan aa覺ya kadar akt覺 癟ok korktum hastaneye gittim suyum deilmi bask覺dan dolay覺 idrar ka癟覺rm覺 olabilirsin dedi doktor ama 3 g羹nd羹r a覺r覺 isal var zarar覺 olurmu acaba yar覺n sabah kontrolum var bakal覺m ne diyicek doktor erken doum riskim var bebeim 癟ok kasiliyor icimde
Rabbim yard覺mc覺n olsun inallah

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar