Suyum gelmiş ola bilir mi?🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cahan21 tarafından oluşturulan Suyum gelmiş ola bilir mi?🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,584 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum gelmiş ola bilir mi?🤔
Konbuyu başlatan Cahan21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cınarserap

Cahan21

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar kızlar bir sorum olucak. Ben az önce farketdim sanki suyum geliyor bez kullanıyorum ıslanmışdı suyum gelmiş ola bilir mi? 35 haftalik gebeyim bu haftalarda doğum ola bilir mi?

Cahan21

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir canm baksan devam ederse direk hastaneye git ama devamı yoksa akıntıda olbilir
Akıntıda var fosfor sarısına benzer drum bana aklntının normal olduğunu söyledi. Az önce baktım akıntıyla berabarr suda var çok korkuyorum amma ağrım yok Doğum yaklaşmış ola bilirmi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir cnm hala geliyor mu
Az az geliyor aklntıyla beraber

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Akıntıda var fosfor sarısına benzer drum bana aklntının normal olduğunu söyledi. Az önce baktım akıntıyla berabarr suda var çok korkuyorum amma ağrım yok Doğum yaklaşmış ola bilirmi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az az geliyor aklntıyla beraber
Benimde anlatığın gibiydi canm akşam başladı bn öğle hastaneye gittim açılmam vardı sancı yoktu suni sancıyla doğurdum

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar kızlar bir sorum olucak. Ben az önce farketdim sanki suyum geliyor bez kullanıyorum ıslanmışdı suyum gelmiş ola bilir mi? 35 haftalik gebeyim bu haftalarda doğum ola bilir mi?
Canım bende 33 haftaligim geçen gün baya bacaklarimdan aşağıya kadar aktı çok korktum hastaneye gittim suyum değilmiş baskıdan dolayı idrar kaçırmış olabilirsin dedi doktor ama 3 gündür aşırı isal var zararı olurmu acaba yarın sabah kontrolum var bakalım ne diyicek doktor erken doğum riskim var bebeğim çok kasiliyor icimde

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 33 haftaligim geçen gün baya bacaklarimdan aşağıya kadar aktı çok korktum hastaneye gittim suyum değilmiş baskıdan dolayı idrar kaçırmış olabilirsin dedi doktor ama 3 gündür aşırı isal var zararı olurmu acaba yarın sabah kontrolum var bakalım ne diyicek doktor erken doğum riskim var bebeğim çok kasiliyor icimde
Rabbim yardımcın olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar