Sorum var Suyun azalması ilə

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabina❤️Nilay tarafından oluşturulan Suyun azalması ilə başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,605 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun azalması ilə
Konbuyu başlatan Sabina❤️Nilay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Salam qızlar mən dünən UZİ ye getdim uşağımin suyunun azaldigini aparat göstərdi..33 həftəlik hamiləyəm sizde mənim kimisi olan var?
Allah'ın izni ile bir şey olmaz korkma Allah korusun doğsa bile yaşar minik biraz küvezdw kalır ama olsun. Benim de 35. Haftada suyum azalmıştı ben bol bol su içmiştim düzelmişti 36. Hfatada 37 de tekrar düşmüştü sen bol bol su ve havuç suyu iç cankm Allah'ın izni ile düzelir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Endişelendim canım həkim dedikdən sonra həyəcanım birazda artdı uşaqın suyu azalibsa erkən doğuş olar dedi uşaqda bu həftələrdə doğsa yaşamazki o qədər zəhmət hədər olar
😔
Yok kuzum kötü düşünme Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah bol bol sıvı tüket

Sabina❤️Nilay

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın izni ile bir şey olmaz korkma Allah korusun doğsa bile yaşar minik biraz küvezdw kalır ama olsun. Benim de 35. Haftada suyum azalmıştı ben bol bol su içmiştim düzelmişti 36. Hfatada 37 de tekrar düşmüştü sen bol bol su ve havuç suyu iç cankm Allah'ın izni ile düzelir
İnşaAllah canım yaxşı olar dediyini edəcəm sende doğum neçe həftədə oldu?Məndə bu minik çox hərəkətlidir qalmaq istəmir məndə 3 dəfə hematomada olub
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kuzum kötü düşünme Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah bol bol sıvı tüket
İnşaAllah kuzum su bolluca tüketirem sadəcə Doktorum uşaq suyunu bərpa edəcək heç nəyin olmadığını dedi..Su belə təsir etmirmiş suyu çoxaltmağa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşaAllah canım yaxşı olar dediyini edəcəm sende doğum neçe həftədə oldu?Məndə bu minik çox hərəkətlidir qalmaq istəmir məndə 3 dəfə hematomada olub

İnşaAllah kuzum su bolluca tüketirem sadəcə Doktorum uşaq suyunu bərpa edəcək heç nəyin olmadığını dedi..Su belə təsir etmirmiş suyu çoxaltmağa
37 . Hfatdaa doğum oldu canım hareketli olması çok iyi bir şey sağlığının ve suyunun ona yeterli olduğu anlamına geliyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Hayırlısi ile sağlıkla gelsin inşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.