Sorum var Suyun azalması

• Konbuyu başlatan Sama
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sama tarafından oluşturulan Suyun azalması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 315 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun azalması
Konbuyu başlatan Sama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Canım su azaldığı zaman bebekteki durumu göremiyorlar. Kız kardeşim de kordon dolanmıştı göremedikleri için normal doğum denediler sora o esnada 2 kere kordon gectini görmüşler acil sezeryanla aldılar çocuğu. Riske atma derim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam 37.6 haftayım 37. 2den suyun çok azalmış dedi doktor sezeryan önerdi😒tabi ki çoçuğun hayatı daha önemli ama bu haftada böyle olub normal doğum yapan varmı?
Farklı doktora da görün eğer oda aynı şeyi derse bence riske atma zaten bebek gelişimini tamamlamış bir haftada Allah'ın izniyle bir sorun olmaz inşallah doğum olsa da

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Selam 37.6 haftayım 37. 2den suyun çok azalmış dedi doktor sezeryan önerdi😒tabi ki çoçuğun hayatı daha önemli ama bu haftada böyle olub normal doğum yapan varmı?
Aynı durumu bende yaşadım canim etrafimdan o kadar çok suyu azaldı ama doğuma kadar götürdü diyenler doktorlar abartiyor diyenler vardi. Bende önemsemedim doktorun söylediklerini ama farkli doktorlara da muayene oldum bu arada hepsi ayni seyi söyledi 39 haftaya kadar bekledim inat ettim ben normal doğurcam diye sezeryani kabul etmedim artık en son gittiğimde doktor su bitmiş bebek her an ölebilir karnında deyince hemen apar topar sezeryan alındım bebeğini riske atma farkli doktorlara da görün hepsi ayni şeyi söylüyorsa doktorlarını dinlemeni tavsiye ederim cnm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğum şekli önemli değil canım senin ve bebeğinin sağlığı ön planda her zaman suyun azalması demek bebeğin riske girmesi demektir. Allah yardımcın olsun kolaylık sağlasın 🤲 doktorun suni sancı önermedi mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar