Sorum var Suyun gelmesi

• Konbuyu başlatan Ezgimm
  • Toplam 74 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgimm tarafından oluşturulan Suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,373 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun gelmesi
Konbuyu başlatan Ezgimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bebeleri uyuttum 9da büyük bebemide uyuttum (kocam) yeni oturdum duş alıp. Mutfak göçüyor hiç sorma. Bir tarafım kalk hallet mutfağı bir tarafım git yat diyor bir tarafım otur bu sessizliğin tadını çıkar birde kahve yap diyor. Kafa bin beşyüz yani 😁😁 sen npyosun canim
Kız saskinlikla okudum anam Allah'ım yardımcın olsun inşallah bende oturuyorum 🤣

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kız saskinlikla okudum anam Allah'ım yardımcın olsun inşallah bende oturuyorum 🤣
Şöyle bi durumki hangisini secsem pişman olucam yatsam keşke bı kahve yapıp keyif yapsam diycem. Otursam herkes uyuyor fırsat bu fırsat uyu dinlen diyo. Bu seferde uyursam sabah kalktığımda tezgahı boş bulamiycam sabah sabah kim ugrasicak diyorum. Amaaan yaa hiç sormaa
Bende şaşkınım 😁

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Şöyle bi durumki hangisini secsem pişman olucam yatsam keşke bı kahve yapıp keyif yapsam diycem. Otursam herkes uyuyor fırsat bu fırsat uyu dinlen diyo. Bu seferde uyursam sabah kalktığımda tezgahı boş bulamiycam sabah sabah kim ugrasicak diyorum. Amaaan yaa hiç sormaa
Bende şaşkınım 😁
Canım benim ya mutfakdan başla🤣🤣🤣

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bebeleri uyuttum 9da büyük bebemide uyuttum (kocam) yeni oturdum duş alıp. Mutfak göçüyor hiç sorma. Bir tarafım kalk hallet mutfağı bir tarafım git yat diyor bir tarafım otur bu sessizliğin tadını çıkar birde kahve yap diyor. Kafa bin beşyüz yani 😁😁 sen npyosun canim
Aynen ya benimde hep bir yanım otur bosver diyor bir yanım. Kalk evi topla diyor🤣🤣

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.