Sorum var Suyun gelmesi

• Konbuyu başlatan Ezgimm
  • Toplam 74 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgimm tarafından oluşturulan Suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,288 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun gelmesi
Konbuyu başlatan Ezgimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ahahah Allah seni güldürsün 🤲🤲🤲♥️
Hemen kalktım tostisime bı mama yapıp verdim mama bitene kadar bulaşık makinesini boşaltmayı tezgahı üstünü halletmeye planlarım bunlara başlamadan önce bi kendime maske yaptım onun dkk dolana kadar işlerimi halletmiş olucam mutfak bitti sonra biberini hallettim sabah temiz geçsin elime diye makineye çamaşır attım saatini ayarladım sabah hemen asarım gece yıkanmış olur. Maskemi çıkardım yüzüme güzel masaj yaptım. Bu erkekleri hepsini istiyor aynı anda hem ev işi hem bakımlı kadın en çokta kendim aynada mutlu gormek için yapıyorum. Onlarda yanında bonus olarak halloluyor tabiki bı taşla iki kuş misali. Benimkinin ayağına limon dilimleyip koydum birde. Oğlum üstünü kontrol ettim büyüğün. Yeni yattım şimdi. 😁En azından sabah boş tezgah olucak. Aralık'ta da inş nasip olursa dolablarimi yeniliycem. Bizim evin tadilatida iside bitmeyengillerden 🤗

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
arkadaslar merhaba gece 4 den beri istemsizce benden su geliyor hareket etsem akip gidiyor 37 haftalik gebeyim. Yaklaşık 10a yakin camasir değiştirdin. Olmadı ped taktim artık. Suyun gelmesi boyle mi?
Doktoruna git hemen suyun azalabiliyor olabilir benimde öyle oldu gece 5 te sabaha suni sancıyla doğuma girdim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar