Tahmini yumurtlama donemin ne zaman? Ne zaman iliskiye girmeliyim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve345 tarafından oluşturulan Tahmini yumurtlama donemin ne zaman? Ne zaman iliskiye girmeliyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,202 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tahmini yumurtlama donemin ne zaman? Ne zaman iliskiye girmeliyim?
Konbuyu başlatan merve345
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
28 günde bir oluyorsanız adetin baslangicindan 9.gunu ile 15.gunu aralığını değerlendirin.

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
28 g

Tesekkur ederim canim 28 gunde 1 oluyorum
Bende 28 günde bir adet oluyordum. Rahatsızdım biraz doktora gittim doktor hamilelik olabilir dedi o zmn yeni 16 17 gündü adetten iyileşmiş tim. Kan testi yaptı sonuç negatif çıktı o zmn. Sonra on gün geçti tekrar doktora gittim o doktorda kan tahlili istedi dedi gebeysen eğer birşey yapamam.bende dedimki yok hocam hamile değilim on gün önce test yaptım negatif çıktı dedim. Olsun biz yinede emin olalım dedi ve sonuç pozitif çıktı o zmn ben şoka girdim çünkü bir gün kalmıştı adet günüme ve daha önce test yaptım negatif çıktı hem şaşkın hemde mutlu olmuştum. doktor dediki hamile olabilirsiniz kesin birşey diyemem çünkü çok yenisin belki de adet dönemin yakındır testin ondan yüksek çıkmış olabilir böylede söyledi dedi git yarın adet olmazsan eğer bir kaç gün sonra tekrar test yap kesinleşir dedi ve şuan 25 haftalık hamileyim 😍 darısı senin başına inşallah Allah nasip ederse olucaktir elbet. Ama yumurtlama dönemi 14 15 16 günlerde olur diye biliyorum.😘

merve345

Kayıtlı Üye
rank
Bende 28 günde bir adet oluyordum. Rahatsızdım biraz doktora gittim doktor hamilelik olabilir dedi o zmn yeni 16 17 gündü adetten iyileşmiş tim. Kan testi yaptı sonuç negatif çıktı o zmn. Sonra on gün geçti tekrar doktora gittim o doktorda kan tahlili istedi dedi gebeysen eğer birşey yapamam.bende dedimki yok hocam hamile değilim on gün önce test yaptım negatif çıktı dedim. Olsun biz yinede emin olalım dedi ve sonuç pozitif çıktı o zmn ben şoka girdim çünkü bir gün kalmıştı adet günüme ve daha önce test yaptım negatif çıktı hem şaşkın hemde mutlu olmuştum. doktor dediki hamile olabilirsiniz kesin birşey diyemem çünkü çok yenisin belki de adet dönemin yakındır testin ondan yüksek çıkmış olabilir böylede söyledi dedi git yarın adet olmazsan eğer bir kaç gün sonra tekrar test yap kesinleşir dedi ve şuan 25 haftalık hamileyim 😍 darısı senin başına inşallah Allah nasip ederse olucaktir elbet. Ama yumurtlama dönemi 14 15 16 günlerde olur diye biliyorum.😘
Ay hayirli olsun canim cok sevindim 😍 Allah kucagina almayi nasip etsin saglikli bir sekilde.. tesekkur ederim aydinlattigin icinde😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay hayirli olsun canim cok sevindim 😍 Allah kucagina almayi nasip etsin saglikli bir sekilde.. tesekkur ederim aydinlattigin icinde😘
Amin insallah bende hamile kalirim canim

Ş

Şirin

Guest
Bence en iyisi ovulasyon testi alın netten kullanımına bakın öyle değerlendirin.ben iki gebeliğim de kullandım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar