Tanışma ve sohbet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Tanışma ve sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,302 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma ve sohbet
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet kızlar aramıza yeni katılan arkadaşlar var tanışalım istedim🥰 Ben Gamze 24 yaşındayım 29 aylık bir kızım 15 aylık ta bir oğlum var 3 buçuk yıldır evliyim 🤗🤗

Birde sohbet etmeyi özledim sizlerle bu aralar nefes darlığım çoğaldı dün gece resmen ölücem artık dedim ilaçlarda fayda etmiyor resmen 😒 sizler ne yapıyorsunuz nasılsınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet kızlar aramıza yeni katılan arkadaşlar var tanışalım istedim🥰 Ben Gamze 24 yaşındayım 29 aylık bir kızım 15 aylık ta bir oğlum var 3 buçuk yıldır evliyim 🤗🤗

Birde sohbet etmeyi özledim sizlerle bu aralar nefes darlığım çoğaldı dün gece resmen ölücem artık dedim ilaçlarda fayda etmiyor resmen 😒 sizler ne yapıyorsunuz nasılsınız
Oyy gamzem bak tam sana yazacakken minik tekme attı bugun şükür ki haraketli 😍😍. Ben Ayşenur 23 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim 19 aylık bir oğlum var 20 haftalık gebeyim 🤭🤭 miniğimizin cinsiyeti henüz belli değil 😂😂.

Çok geçmiş olsun kuzum ya dikkat et ilaçlarını düzenli kullan bende kötü haberler alıyorum sürekli anneannem yönünden kadında geçen beyninde beyincik sarkması var birde beyninde sıvı toplanmış kolunda kemik erimesi başlamış geçen5 tane ilaçlı mr girmiş başka bir yerinde sıvı varmı diye bugun yine gitmişler doktor 5 tane daha mr istemiş . Anlayacağın hiç iyi haberler almıyorum 🥺🥺

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Mrb cnm bende Rukiye 26 yaşındayım bir oğlum var hamileyim dört yıldır da evliyim cnm maşallah sen küçüksün ya cnm astım hastası misin yoksa sıkıntı dan mi oluyor ,😥🤷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Mrb cnm bende Rukiye 26 yaşındayım bir oğlum var hamileyim dört yıldır da evliyim cnm maşallah sen küçüksün ya cnm astım hastası misin yoksa sıkıntı dan mi oluyor ,😥🤷
Kız rukiye “hamileyim , dört yıldır evliyim “yaz bari bir an cümle karıştı bende 4 yıldır hamileyim diye algıladım 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oyy gamzem bak tam sana yazacakken minik tekme attı bugun şükür ki haraketli 😍😍. Ben Ayşenur 23 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim 19 aylık bir oğlum var 20 haftalık gebeyim 🤭🤭 miniğimizin cinsiyeti henüz belli değil 😂😂.

Çok geçmiş olsun kuzum ya dikkat et ilaçlarını düzenli kullan bende kötü haberler alıyorum sürekli anneannem yönünden kadında geçen beyninde beyincik sarkması var birde beyninde sıvı toplanmış kolunda kemik erimesi başlamış geçen5 tane ilaçlı mr girmiş başka bir yerinde sıvı varmı diye bugun yine gitmişler doktor 5 tane daha mr istemiş . Anlayacağın hiç iyi haberler almıyorum 🥺🥺
Yiaaa yerim onun minik tekmelerini ben yaa 🤗🤗🤗 valla pek nazlı çıktı ya artık öğrenelim minik prenses mi prens mi ama benim içimden kesinlikle kız geçiyor rabbim hayırlısını versin inşallah

Sağol canım ilaçlarımı hiç aksatmiyorum aslında anneannende astım yüzünden mi öyle oldu kuzum ya rabbim şifalar versin inşallah ben gencim dayanamıyorum bazen artık astım ataklarına kıyamam anneannen yaşlı garibim nasıl dayanıyor rabbim yardımcısi olsun inşallah şifalar versin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah canım rabbim oğlunu sana bağışlasın minige sağlıkla kucağına al inşallah
Evet canım astım var ya ondan oluyor çok kötü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Helal olsun cnm 🤣🤣benim oglanda anne kardeş kız diye tutturdu 😁😁
Hissediyor demek ki🤭

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım rabbim oğlunu sana bağışlasın minige sağlıkla kucağına al inşallah
Evet canım astım var ya ondan oluyor çok kötü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hissediyor demek ki🤭
Amin cümlemizin çocuklarını cnm amin inşallah canım aaa çok geçmiş olsun canım ilaçlarını aksatma 😘😥bir bilsem durmuş konuşuyor top oynayalım diyor 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.