Tanışma ve sohbet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Tanışma ve sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,342 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma ve sohbet
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Öyle oluyor canım vallahi sürekli birbirlerinden dayak yiyecekler maalesef mesela benim kızımla oğlum sabah başlıyorlar akşama kadar biri onun saçını çekiyor Bir onu ısırıyor birbirini dövüyor akşama kadar öyle geçiyor ama çok iyi oluyor canım birbirlerine arkadaş oluyorlar canları sıkılmıyor ama benimkilerinin arası kısa tabi 15 ay var aralarında
🤣🤣😁 Aynı biz de öyle olacak gibiyiz cnmb ya valla

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlar aramıza yeni katılan arkadaşlar var tanışalım istedim🥰 Ben Gamze 24 yaşındayım 29 aylık bir kızım 15 aylık ta bir oğlum var 3 buçuk yıldır evliyim 🤗🤗

Birde sohbet etmeyi özledim sizlerle bu aralar nefes darlığım çoğaldı dün gece resmen ölücem artık dedim ilaçlarda fayda etmiyor resmen 😒 sizler ne yapıyorsunuz nasılsınız
Merhaba canim ben zümre 27 yaşındayım 4 senelik evliyim 12 aylik bir oğluşum var

Canim dikkat et kendine ilerlememesi için neler yapmalisin araştır bitkisel-tedavisi yokmu açaba rabbim sifa varsın gamzem1

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba canim ben zümre 27 yaşındayım 4 senelik evliyim 12 aylik bir oğluşum var

Canim dikkat et kendine ilerlememesi için neler yapmalisin araştır bitkisel-tedavisi yokmu açaba rabbim sifa varsın gamzem1
Rabbim oğlunu sana bağışlasın inşallah kuzum ya merak ettim 4 yol boyunca çocuğunuz olmadı mı yoksa kendiniz mi istemediniz özel deilse evet tabii
Sağol canım benim Allah razı olsun ilaç kullanıcam hep canım maalesef ki geçmicekmis ilaçlar sadece hafifleticekmis

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet kızlar aramıza yeni katılan arkadaşlar var tanışalım istedim🥰 Ben Gamze 24 yaşındayım 29 aylık bir kızım 15 aylık ta bir oğlum var 3 buçuk yıldır evliyim 🤗🤗

Birde sohbet etmeyi özledim sizlerle bu aralar nefes darlığım çoğaldı dün gece resmen ölücem artık dedim ilaçlarda fayda etmiyor resmen 😒 sizler ne yapıyorsunuz nasılsınız
Kızlar ben de Asena 28 yaşındayım bir tane 9 yaşında oğlum bir tane de 16 aylık kızım var 10 yıllık evliyim şu an tayin sebebiyle Çankırı'da yaşıyorum aslen Yalova armutlu'luyum.

Gamze canım çok geçmiş olsun istersen tekrar bir daha görün doktora belki farklı ilaç verebilir veyahut da böyle mentollü havalar var onlardan da kullanıyor musun sigara içen var mı evde ben sigara duman da astımı gerçekten çok tetikliyor

Tüm sayfalar yüklendi.