Tanışma ve sohbet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Tanışma ve sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,297 kez görüntülenmiş, 121 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma ve sohbet
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende sık girmiyorum ama sen hep vardın ya yerin belli oluyo girmeyince🥰inan bende senle aynı durumdayım iki çocuk ikiz gibiler ikincisi bir yaşında görsen evi darmadağın ediyolar bi dk olsun boş durmuyolar peşlerinden kosturmaktan anam ağlıyor vallahi 🥴 şu an halen uyanıklar Düşün artık gerisini
Sağol canım benim ❤️ seninde yerin belli oluyor
Aynı bizimde işte kız 29 aylık oğlumda 15 aylık aralari da yakın aslında bir yandan güzel canlari sıkilmıyor birbirleri ile oyun oynuyorlar ama bir yandan da hep kavga dövüş ısırma mi dersin saç çekme mi dersin koltuktan atma mi dersin hepsi var 🤣ev timarhaneye döndü resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah sabır versin 😂😂
Ayy sağol canım neyse ki uykusu geldi de uyudu 🙈😁

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aynı bizimde işte kız 29 aylık oğlumda 15 aylık aralari da yakın aslında bir yandan güzel canlari sıkilmıyor birbirleri ile oyun oynuyorlar ama bir yandan da hep kavga dövüş ısırma mi dersin saç çekme mi dersin koltuktan atma mi dersin hepsi var 🤣ev timarhaneye döndü resmen

😄😄

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Aynısı benimde aynı vallahi 🥺🤩napalim bi süre çekeceğiz başa geoen çekilir onu yapmadan önce düşünecektik,🤣🤣🤣benim küçük oğlum Yeni yeni yürümek için çaba gösteriyor ama abisi izin vermiyor ki kanepeye tutunduğu gibi tekmeyi vuruyor 🤣🤣sürekli ısırıyor itip kakiyo ama uyuyunca da özlüyor kardeşim neden uyudu diyo canı sıkılıyor 🤣🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynısı benimde aynı vallahi 🥺🤩napalim bi süre çekeceğiz başa geoen çekilir onu yapmadan önce düşünecektik,🤣🤣🤣benim küçük oğlum Yeni yeni yürümek için çaba gösteriyor ama abisi izin vermiyor ki kanepeye tutunduğu gibi tekmeyi vuruyor 🤣🤣sürekli ısırıyor itip kakiyo ama uyuyunca da özlüyor kardeşim neden uyudu diyo canı sıkılıyor 🤣🤣🤣
Dimi valla aklımız neredeydi 🤣🤣daha yürümüyor mu kuzum
Benim kız da öyle kardeşi uyuyunca uyandırmaya çalışıyor sürekli

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayır canım Bir yaşını doldurdu hatta 13aylik olmak üzere ama çok istiyo tutunuyor hep masaya koltuğa filan ama yediği dayaklardan heralde daha cesareti yok 🤣🤣🤣
Darbe ala ala yürüyecek garibim ilk darbeleri en yakınından alıyor desene 😁
Bugün yarın yürür canım

Tüm sayfalar yüklendi.