Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Zeynep'in Annesi Ceren tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,201 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan Zeynep'in Annesi Ceren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
merhaba buralarda yeniyim ilk defa katıldım ☺
Merhaba balım hoşgeldin 🥰sefalar getirdin İyikide geldin 🥰çünkü buradaki anne ve anne adayları olarak çok samimi ve çok içteniz bunu bilmeni istiyorum öncelikle ve aklına takılan bişey olur yada sormak istediğin bişey olur gönül rahatlığıyla sorabilirsin bitanem ♥️🥰 tekrardan hoşgeldin canım

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba balım hoşgeldin 🥰sefalar getirdin İyikide geldin 🥰çünkü buradaki anne ve anne adayları olarak çok samimi ve çok içteniz bunu bilmeni istiyorum öncelikle ve aklına takılan bişey olur yada sormak istediğin bişey olur gönül rahatlığıyla sorabilirsin bitanem ♥️🥰 tekrardan hoşgeldin canım
Ben seni hiç soramadım gamze kusura bakma nasılsın bebiş nasil

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ben seni hiç soramadım gamze kusura bakma nasılsın bebiş nasil
İyiz balım çok şükür ben biraz hastaydım bütün vücudum ağrıyodu 2 gün öyle oldun mahfoldum resmen o neydi öylee 😣😣bugün iyim çok şükür bileyim kalmadı ♥️çok teşekkür ediyorum sorduğun için balım🥰sen nasılsın minik prenses nasıl neler yapıyor yoruyormu seni annesi 😍

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyiz balım çok şükür ben biraz hastaydım bütün vücudum ağrıyodu 2 gün öyle oldun mahfoldum resmen o neydi öylee 😣😣bugün iyim çok şükür bileyim kalmadı ♥️çok teşekkür ediyorum sorduğun için balım🥰sen nasılsın minik prenses nasıl neler yapıyor yoruyormu seni annesi 😍
Şuan ben cay içiyorum kızım yanımda oğlum ders başında eşimde evde yok durum bu🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar