Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gülistan onar tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 240 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan gülistan onar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar ben aranızda yeniyim siirt'liyim İstanbul'da yaşıyorum bu 4 ü gebeliğim 26 yaşındayım İstanbul Sultangazi de onerebileceğiniz bir hastane varmı 😊
Merhaba aramıza hoşgeldin kuzum adım hülya ankarada yasiyorum 25 yaşındayım tanistigima memnun oldum İstanbul'da yasaayan arkadaşlarımız yardimci olurlar Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar ben aranızda yeniyim siirt'liyim İstanbul'da yaşıyorum bu 4 ü gebeliğim 26 yaşındayım İstanbul Sultangazi de onerebileceğiniz bir hastane varmı 😊
Merhaba canım hoşgeldin aramıza sağ saglim minikleri kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah 🤲🙏
Cinsiyetleri bellimi

gülistan onar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım hoşgeldin aramıza sağ saglim minikleri kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah 🤲🙏
Cinsiyetleri bellimi
Dördüncü gebeliğim demek istemiştim :) sağolun çok teşekkür ederim 2 oğlum bir kızım var şuan 20 artı 4 günüm buda kız olacak in şaa Allah daha önce Batman'da oturuyordum yeni taşındım İstanbul'a Rabb'im hayırlı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin çocuklarınızı Amin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin canım sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕🤲
Hoş buldum teşekkür ederim 🌼 Amin cümlemizin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Dördüncü gebeliğim demek istemiştim :) sağolun çok teşekkür ederim 2 oğlum bir kızım var şuan 20 artı 4 günüm buda kız olacak in şaa Allah daha önce Batman'da oturuyordum yeni taşındım İstanbul'a Rabb'im hayırlı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin çocuklarınızı Amin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoş buldum teşekkür ederim 🌼 Amin cümlemizin
Oyyy maşallah kuzum ben de sandım ki dörtüz gebelik hayırlısı olsun Rabbim sana bağışlasın hepsini kuzum ♥️🙏🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldin canım ben Ayşenur rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar