Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,497 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeyno

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm kizlar ilk kez yaziyorum yeni actim hesabi 12 haftalik hamileyim 2. Bebegime sizler kacinci haftadasiniz nasil gidiyor hamilelik

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canım benimde ikinci bir oğlum var 5 yaşında kızımızı bekliyoruz 22+5 😇

Derya1216

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canım iki oğlum var üçüncü ye hamileyim gayet güzel geçiyor gebelik hamdolsun😊

• Beğen
Tepkiler: Lyl

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hosbuldum canım 🤗 Maşallah allah bağışlasın rabbim hayırla kiz evladini kucağına almayı nasip etsin inşallah.. benimde 5 yaşında bir oğlum var ikinciyi merakla bekliyoruz 😊

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Sağlıkla kavuşun canım hayırlısı ile 😍🤲🤲

• Beğen
Selamın aleyküm kizlar ilk kez yaziyorum yeni actim hesabi 12 haftalik hamileyim 2. Bebegime sizler kacinci haftadasiniz nasil gidiyor hamilelik
30+4 haftalığım benimde ikinci gebeliğim bi prensesim var Rabbim yokluğunu göstermesin sağlıklı uzun ömürler versin bütün evlatlara benim evlatlarıma da 💞 🥰🥰

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Hosgeldin :) ben dogum yaptım bebeğim iki aylık , ama bırakamadım buraları yine devam :)))

• Beğen
Tüm sayfalar yüklendi.