Sorum var Tansiyon ve karın sertliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Tansiyon ve karın sertliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 480 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tansiyon ve karın sertliği
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26. Haftaya girdik ama dün geceden beri karnım çok fena sertleşiyor ağrı da var ayağa kalkarken de çok ağrım oluyor. Aynı zamanda son bi kaç haftadır tansiyonum yükseliyor gibi geliodu şimdi ölçtüm 151 e 91 çıktı limonlu su içtim düşmeye başladı
Karnım içinde magnezyum aldım eczaneden kontrolum pazartesi günü. Buna benzer durum yaşayanlar oldu mu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 26. Haftaya girdik ama dün geceden beri karnım çok fena sertleşiyor ağrı da var ayağa kalkarken de çok ağrım oluyor. Aynı zamanda son bi kaç haftadır tansiyonum yükseliyor gibi geliodu şimdi ölçtüm 151 e 91 çıktı limonlu su içtim düşmeye başladı
Karnım içinde magnezyum aldım eczaneden kontrolum pazartesi günü. Buna benzer durum yaşayanlar oldu mu
Tansiyonun çok yüksek canım pazartesiyi beklemeden acile git kan tahlili ve usg baksınlar ihmal etme lütfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tansiyonunu dinlenerek ölçtün değil mi

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Benimde tansiyonum yükseliyordu sarımsak yutuyodum öyle yükseliyordu ki ensem kopuyodu dikkat et tuzlu yeme ilerisi gebelik zehirlenmesine kadar gidebiliyomuS

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Tansiyonun çok yüksek canım pazartesiyi beklemeden acile git kan tahlili ve usg baksınlar ihmal etme lütfen

Tansiyonunu dinlenerek ölçtün değil mi
Tabi tabi bayadır uzanıyordum bütün gün aynı durumda olunca bi ölçeyim dedim. Ya gidemem ki babam acilden yeni geldi yarın tekrar gidecek hastaneye bakmam gereken insanlar var mümkün değil çıkamam dışarı

Benimde tansiyonum yükseliyordu sarımsak yutuyodum öyle yükseliyordu ki ensem kopuyodu dikkat et tuzlu yeme ilerisi gebelik zehirlenmesine kadar gidebiliyomuS
Limonlu su içtim düşürdük şimdi daha iyiyim. Teşekkür ederim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tabi tabi bayadır uzanıyordum bütün gün aynı durumda olunca bi ölçeyim dedim. Ya gidemem ki babam acilden yeni geldi yarın tekrar gidecek hastaneye bakmam gereken insanlar var mümkün değil çıkamam dışarı

Limonlu su içtim düşürdük şimdi daha iyiyim. Teşekkür ederim
Gebelikte tansiyon herşeyden önemli. Gebelik zehirlenmesine yani preeklampsi tablosu oluşabilir. Bu çok çok sıkıntılı bir durum. Sen ve bebeğin bakman gereken insanlardan çok daha önemlisiniž. Tercih senin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım bir doktora git bence acil de olur karın sertleşmesi normal de değil bu haftalarda da diye biliyorum benim 28. Haftda bile karnım sert diye doktorlar hastanede doğum bölümünde yatırmıştı. Dikkatli ol inşallah sıkıntılı bir durum değildir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar